Тарифи на послуги РЕУ можна зменшити на 5%

Реорганізація черкаських РЕУ, яку має намір найближчим часом провести міська влада, передбачає скорочення їхньої кількості з семи до трьох. Владці планують створити три ремонтно-експлуатаційні управління: Соснівське, Придніпровське та РЕУ мікрорайону Митниця. Скорочення апарату управління, за попередніми підрахунками, дозволить економити щомісяця щонайменше 300 тисяч гривень. Витрачатимуть ці кошти – на благоустрій міста: дитячі майданчики, освітлення прибудинкових територій та ремонт мереж у підвалах.

Управління житлово-комунального господарства міста розробило проект рішення «Про реорганізацію комунальних підприємств», згідно з яким скорочуватимуть апарат управління міських РЕУ. Мовляв, набагато легше утримувати трьох начальників РЕУ, ніж сімох, відповідно трьох головних бухгалтерів, трьох головних інженерів, трьох секретарок. У результаті такого скорочення зменшаться витрати на обслуговуючий персонал управлінського апарату.
Сергій Одарич, міський голова: «У нас в кожному РЕУ начальник має власного водія та власний службовий автомобіль, такої розкоші вже навіть в МВК немає».
Натомість територіальна інфраструктура РЕУ, виробничі бази, адмінприміщення та особовий склад працівників – від майстрів дільниць до двірників – залишаться без змін. Люди, як працювали, так і працюватимуть, – запевняють міські владці.
Сергій Одарич, міський голова: «Дуже важливо також сьогодні в умовах фінансової кризи думати про те, що таке скорочення може

також знизити вартість тарифу для населення».
За попередніми підрахунками, показник орієнтовного зменшення тарифу – 5%. Проект рішення «Про реорганізацію комунальних підприємств» буде поданий для затвердження вже на найближчому засіданні сесії міської ради, що відбудеться 16 липня. По тому, якщо народні обранці цей проект схвалять, реорганізація міських РЕУ буде проведена, відповідно до чинного законодавства, впродовж двох місяців.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net