Тарифи на комунальні послуги піднімуть після виборів

1.Опалювальний сезон вже не за горами. Чи можуть жителі обласного центру бути впевненими у тому, що він розпочнеться вчасно і в їхніх оселях буде тепло? Скільки будинків у Черкасах вже можна вважати повністю готовими до початку опалювального сезону?Як цьогоріч їх готують до приймання тепла?
В.А.:
«В цьому році провели гідрологічні випробування теплових мереж. На сьогодні практично 100% котелен відремонтовано, центральні теплові пункти теж закінчили ремонтувати, магістральні мережі Черкаської ТЕЦ теж пройшли випробування і закінчується ремонт пошкоджень, які були виявлені. До 30 вересня всі випробування тепломереж будуть закінчені. Є впевненість в тому, що з 15 жовтня вчасно розпочнеться опалювальний сезон».
2.Нещодавно закінчилися гідравлічні випробування. Які їхні підсумки? Чи виправдали вони себе як ефективний спосіб підготовки до опалювального сезону?
В.А.:
«Підготовка будинків до опалювального сезону закінчена. Зараз іде заповнення систем опалення водою. Тому мешканці на дверях своїх під’їздів бачать оголошення , що не можна знімати радіатори, щоб не залити водою своїх сусідів».
3.Щойно ми бачили сюжет про проблемні будинки по вулиці Корольова, в яких довгий час не було гарячої води. Тепер проблему усунули. Як це вдалося зробити?
В.А.:
«В цьому році депутати міської ради проголосували за те, щоб в міському бюджеті були кошти для будівництва тепломережі по вул.

Сумгаїтській-Корольова, яка з’єднає котельню колишнього ДПТУ №20 з ЦТП, яка забезпечує теплом мешканців будинків по вул.. Корольова-Квіткова, які багато років по шість місяців не мали гарячої води, тому що взимку вони отримують тепло від котельні «Фотоприладу», яка з економічних міркувань не працювала влітку і люди влітку залишалися без гарячої води… У цьому році передбачили 2,5 мільйонів коштів. Тендер виграла приватна фірма, але на субпідряді цю роботу виконує «Черкаситеплокомуненерго»… Зараз іде демонтаж старих труб, які треба перекласти, частина труб нових, які мають термін експлуатації 50 років…Є всі підстави сподіватися, що до 15 жовтня виконаємо ці роботи».

4. І нарешті, питання, яке також дуже турбує наших телеглядачів. Коли і на скільки будуть підвищуватися тарифи на тепло у Черкасах у зв’язку із підвищенням вартості газу?
В.А.:
«З 1 серпня піднялась ціна на газ для населення і зрозуміло, що і для «Теплокомуненерго і для Черкаської ТЕЦ теж ціна піднялась…На сьогодні немає підстав, що найближчий час будемо піднімати тариф. Тим більше є постанова, яка передбачає що функція тарифікації ляже не на органи самоврядування, а на НКРЕ – Національну комісію регулювання електроенергетики України поки що. А потім буде інша Національна комісія, яка буде займатись регулюванням тарифів на комунальні послуги. Офіційних документів з якого числа піднімуть тарифи поки що немає. Думаю, що це буде не раніше листопада, грудня місяця, можливо і до 1 січня. Для населення міськвиконком не планує зараз піднімати тарифи.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net