Сходи «розквітнули»

Подарунки до Дня народження Черкаси почали отримувати ще напередодні. Найяскравіші презенти – від юних художників. Спершу вихованці Черкаської дитячої школи імені Данила Нарбута розмалювали літній театр у «Дитячому парку». Потому вдихнули життя у «Сходи дитинства». Який вони тепер мають вигляд – побачите у наступному сюжеті.

Ось до цих сходів тридцять п’ять років нікому не було діла. На минулому тижні працівники служби утримання будинків «Митниця» їх полагодили та пофарбували. А «Міськсвітло» зі свого боку облаштувало ліхтарі. Тепер тут господарюють підлітки. Зібралося аж шістдесят двоє. Це юні художники. Вони до Дня народження міста вирішили вдихнути в сходи друге життя. Озброїлися пензлями і гайда розмальовувати.
Попри спеку, юні художники у захваті від такої роботи. Для них вона – не нова. Напередодні вихованці художньої школи імені Данила Нарбута розмалювали паркани в Дитячому парку.
Анна Корешкова, випускниця ДХШ імені Данила Нарбута: «Ми намагаємося прикрасити своє місто, воно й так у нас дуже красиве. Але цікаво, щоб люди ходили і дивилися, а ти знала, що це зробила ти, твої друзі. Це дуже цікаво».
Проспонсорували втілення дитячих фантазій на сходах «Дирекція парків» та місцевий готельно-ресторанний комплекс.
Людмила Веселова, директор ДХШ імені Данила Нарбута: «Краски идет много, больше двух тысяч гривен потратили на краски и кисти в этот раз».

Тож дітям фарбу економити цього разу не довелося. Юні художники сподіваються, що зіпсувати таку красу ні в кого не підійметься рука. А за свою сьогоднішню роботу вихованці художньої школи отримали від спонсорів подарунок – мандрівку до Корсуня.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net