Східноєвропейський університет економіки та менеджменту відсвяткував 20-річчя

Освітній ювілей. Один із провідних черкаських ВИШів – Східноєвропейський університет економіки та менеджменту – днями відсвяткував 20-річчя. Привітати працівників закладу до Черкас приїхали гості з Росії, Білорусії та Польщі. Серед запрошених – чимало науковців зі світовим ім’ям. Традиційно ВИШ відвідав відомий космонавт, двічі Герой Радянського Союзу Олексій Леонов. Гостей вітали святковим концертом у палаці культури «Дружба народів». Більше – у викладі наших кореспондентів.

 

Черкащанка Діана рік тому закінчила СУЕМ. Нині працює у престижній фірмі. Має гарну посаду та зарплатню. Усе, каже дівчина, не лише завдяки хорошим знанням, які отримала у ВИШі, а й завдяки школі життя, яку пройшла там.

Діана Цимбал, випускниця Східноєвропейського університету економіки та менеджменту: «Східноєвропейський університет став для мене домом. Це були незабутні роки. Нам, туристам, влаштовували практику в Туреччині. А також у готелях Черкас. Нічого для нас не шкодували. Знаходили і час, і зв’язки, давали знання».

Таких, як Діана, у СУЕМі за двадцять років плідної роботи виховали більше 33 тисяч.

Наталія Казарінова, ректор Східноєвропейського університету економіки та менеджменту: «У нашому університеті, якому виповнилося 20 років, 33 тисячі випускників. І ми будемо працювати ще краще й надалі».

На Черкащині діє дві філії Східноєвропейського. А також декілька центрів дистанційного заочного навчання по Україні. Григорій Куриленко співпрацює зі Східноєвропейським уже більше 12 років. Він уважає: заклад іде в ногу з часом.

Григорій Куриленко, завідувач Білоцерківського ЦДЗН Східноєвропейського університету економіки та менеджменту: «Диплом Східноєвропейського університету має на ринку праці популярність. Це – ВИШ нового дня».

Та не лише гарних фахівців готує Східноєвропейський. Керівництво закладу дбає і про розвиток науки.

Рауф Аблязов, президент Східноєвропейського університету економіки та менеджменту: «Мы только за последние годы подготовили и защитили 12 докторов наук, 24 кандидата наук. Я считаю, это успех. Это большой успех в научной деятельности».

Студенти та педагоги кажуть: цих плідних 20 років не було б без Рауфа Аблязова. Він – ідейний натхненник усього ВИШу.

Наталія Казарінова, ректор Східноєвропейського університету економіки та менеджменту: «Коли б не було людини з прізвищем Аблязов Рауф, то не було б і цих років. Тому що потрібна воля та праця. Без нього цих перемог не було б. Ми це добре розуміємо».

Привітати СУЕМ приїхав із Росії і давній друг ВИШу, відомий космонавт Олексій Леонов. Він каже: приємно, що головний актив ВИШу – молоді, небайдужі студенти. Їх тут готують ще до вступу в університет. Адже у ВИШі діє система безперервної освіти. І студенти Коледжу економіки й управління, що діє при СУЕМі, можуть відразу вступати на старші курси університету.

Олексій Леонов, член Опікунської ради СУЕМу, доктор технічних наук: «В зале есть молодость, задор и желание учиться, есть люди, которые все это поддерживают и создают будущее Украины».

Святковий концерт до ювілею Східноєвропейського пройшов «на ура». Участь у ньому взяли творчі колективи та студенти СУЕМ. Виконували танцювальні та пісенні номери. Атакож влаштували грандіозний флешмоб.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net