Свято знань триває

2-го вересня його відзначили також і маленькі вихованці територіального центру соціальної допомоги департаменту охорони здоров’я та соціальної політики міськвиконкому. Святкували у концертній залі одразу дві групи: молодша (від двох до семи років) і старша (від семи до чотирнадцяти). Всього ж центр сьогодні обслуговує 360 дітей-інвалідів стаціонарно та на дому. Діти отримують медичну та психологічну допомогу, а батьки – чималу моральну підтримку.

У святковій залі – яскраво та гамірно. Діти святково вбрані та налаштовані на відпочинок. До речі, доволі активний. Свято знань організували так, щоб кожен присутній зміг проявити себе творчо та креативно. Хтось – декламує вірші, інші – співають та танцюють.
У центрі намагаються допомогти кожній дитині із особливими потребами. Пропонують і матеріальну, і моральну підтримку.
Іван Волошин, Черкаський територіальний центр соціальної допомоги Департаменту охорони здоров’я МВК: «Там логопед, педагог, вихователь, психолог. Мама приводить свою дитину на цілий день.
Діана вже 5 років гостює у центрі. Дівчинка із легкістю навчається тут усьому новому.
Діана, вихованка центру: «Я тут вчуся писати, читати, малювати, рахувати».
Мама дівчинки теж у захваті від закладу, що вже став другою домівкою доньки. Жінка радіє: за Діанкою доглядають, як за рідною дитиною.

Завдяки цьому діти стають більш відкритими. А головне – мама знайшла тут теж чималу психологічну підтримку.
Оксана Надолінська, мама Діани: «Тут вони спілкуються, закріплюють шкільні знання, їх консультують лікарі, батьків – психологи, юристи).
Нещодавно у центрі з’явився сухий басейн. Це давня мрія вихованців закладу. Допомагають малюкам і партнери – меблями, солодощами та літературою. А от тих, хто не може відвідати подібне свято – вітають зі святом знань на дому.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net