Свято захисників

-

- Advertisment -

23 лютого відзначають День захисника Вітчизни. Саме цього дня 1918 року молоді загони Червоної Армії розбили німецькі війська під Нарвою і Псковом. Відтоді це, радянське за походженням свято, стало народним для багатьох країн колишнього Радянського Союзу. Відзначають це свято і в нашій країні. З роками, змінюючи свою назву, це свято не змінило своєї сутності – вшановувати тих, хто мужньо захищав землі від загарбників, а також цінувати тих, хто сьогодні стоїть на варті захисту нашої Батьківщини і несе нелегку службу в ім’я її безпеки.

Федір Авксентійович Задорожній, ветеран Великої Вітчизняної, передивляється старі фотографії та згадує воєнні роки. Свої переживання йому описати важко, адже усе його життя – книга, написана роками. У 1941 році на Карельському фронті його було поранено. Шматок розірваної гранати назавжди опинився у грудях чоловіка. Згадки про ті страшні часи закарбувалися в його пам’яті. До свята Дня захисника ставиться з особливою повагою. Пригадує, за його молодості, святкування 23 лютого завжди проходило пишно – з піснями та танцями. Не було жодної людини в СРСР, яка б не знала, що означає 23 лютого. Служити в Армії раніше було почесно. Сьогодні, на думку Федора Авксентійовича, треба створити такі умови, щоб армійці пишалия своєю участю.
Федір Задорожній, ветеран Великої Вітчизняної війни: «Слід більше приділяти армії часу, тому що це люди, які будуть захищати країну. Їм треба створити всі умови, щоб вони могли гордитися тим, що вони в армії».

Саме тоді бути солдатом стане престижно. А до людей у формі буде особливе ставлення.
Федір Задорожній, ветеран Великої Вітчизняної війни: «Щоб люди всі поважали, як у формі людина йде, що це людина, яка захистить його від ворога».
Про вихованців Оршанського центру підготовки Державної прикордонної служби України можна з впевненістю сказати: вони справжні захисники Вітчизни. З гордістю носять військове вбрання і насолоджуються армійським життям. Пам’ятають про героїв, шанують сучасників, а до одного з найпопулярніших радянських свят ставляться з великою повагою.
Ярослав Лопутинський, центр підготовки Державної прикордонної служби смт. Оршанець: «Я ставлюся до цього свята з великою пошаною і пишаюся тим, що я маю можливість служити в українській армії».
Хоча з Днем захисника Вітчизни переважно поздоровляють сильну половину людства, а неофіційно цей день взагалі вважається Днем чоловіків, святкують його і жінки. Серед них і Алла Золотіна. Служити в армії – її свідомий вибір.
Алла Золотіна, центр підготовки Державної прикордонної служби смт. Оршанець: «Зараз мені дуже приємно, що це свято ми будемо відзначати з сім’єю і в коло захисниць Вітчизни будуть включати і мене».
Та все ж дівчата погоджуються: на звання захисників більше заслуговують чоловіки. Саме вони повинні охороняти наш спокій та стояти на варті безпеки. На знак своєї пошани дівчата дарують сильній половині пісню.
Саме вона об’єднує покоління в пам’яті про великі подвиги наших захисників.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Збитків майже на 100 тис. грн: черкаські патрульні зупинили незаконний вилов риби

Черкаський водний патруль виявив чоловіка, який здійснив незаконний вилов риби. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Черкаської області. Під час...

Продав згорток за 800 гривень: смілянина заарештували за торгівлю психотропами

Правоохоронці затримали та повідомили про підозру смілянину за фактом збуту особливо небезпечної психотропної речовини. Про це повідомляє пресслужба Черкаської...

Цікаве:

Як безпечно заощаджувати на догляді за речами

Відвідуючи магазин побутової хімії, ти все частіше звертаєш увагу...

6 етапів у догляді за шкірою: цього достатньо

Світові тенденції догляду за шкірою обличчя постійно змінюються. Якщо...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x