Свято Воскресіння – в серце кожної дитини

Великодні дні тривають. У рамках святкування ВАТ «АЗОТ» та Благодійний фонд «Рідний дім» вже сьомий рік поспіль проводять святкову акцію. Її головна мета – долучити дітей до Світлого свята Воскресіння Христового та прищепити їм любов до православних традицій. На черговій святковій акції благодійників побувала і наша знімальна група.

У стінах Свято-Михайлівського кафедрального собору зібралося чимало дітлахів. Усі вони прийшли взяти участь у благодійній акції, влаштованій фондом «Рідний дім» та відкритим акціонерним товариством «Азот». Захід приурочений до святкування Світлого Воскресіння Христового. Сприяти духовному розвитку дитини – одна з головних цілей організаторів.
Тетяна Кривенко, голова правління Благодійного фонду «Рідний дім»: «Кожна дитина, крім здоров’я фізичного, повинна мати здоров’я душевне. Це наше кредо, якого ми намагаємось дотримуватися у своїй діяльності».
Настанови священнослужителів, виступи вихованців недільної школи зацікавили дітей. Після святкових виступів та привітань організаторів на дітей чекав ритуал освячення пасок та вручення великодніх подарунків.
Особливим дарунком для дітей стали великодні листівки, освячені Блаженнішим Митрополитом Київським і Всієї України Володимиром.

Тетяна Кривенко, голова правління Благодійного фонду «Рідний дім»: «Одержати в такий великий день оцей подарунок – з благословенням архієпископа Почаївського –дуже великий подарунок для дітей».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут