Свято весни вже завітало до Канева

Свято весни вже завітало до Канева. Голова Ради Фонду інтелектуальної співпраці «Україна – ХХІ століття» Богдан Губський привітав із Міжнародним жіночим днем чарівних канівчанок. Так підтримав свою багаторічну традицію. Нагадаю, напередодні,з вітальним візитом він уже побував у Золотоноші. Детальніше в сюжеті.

Канівчанки серед перших відчули весняний настрій. Святково вбрані та причепурені зібралися в місцевому кафе. Тут і ветерани, і педагоги, і соціальні працівники, і просто жінки-активістки. Сюди їх запросив голова Ради Фонду інтелектуальної співпраці «Україна – ХХІ століття» Богдан Губський. Насамперед привітати з прийдешнім святом весни та ще раз поспілкуватися.

Богдан Губський, голова Ради Фонду інтелектуальної співпраці «Україна – ХХІ століття»: «Дякуючи долі, я маю можливість часто бувати в Каневі, у цьому прекрасному старовинному місті України. І саме тому я з великою радістю від щирого серця вітаю всіх канівчанок зі святом весни».

Близько сотні жінок у переддень 8 Березня отримали від голови Ради Фонду інтелектуальної співпраці «Україна – ХХІ століття» Богдана Губського квіти й подарунки. Під час зустрічі, попри святковий настрій, говорили і про проблеми. Така щира увага для цих жінок – найкращий подарунок.

Марія Андрійчук, жителька м. Канів: «З наближенням весни про нас не забув Губський Богдан Володимирович. Для нас організував прекрасне свято, ми йому дуже вдячні. Мені приємно тут зустрітися із друзями та поспівати пісень».

Особливо приємно чути вітання від поважного гостя Ользі Середюк. Свого часу жінка працювала у сфері соціального захисту. Нині очолює місцевий клуб «Позитив».

Ольга Середюк, жителька м. Канів: «Сьогодні це свято організував Богдан Губський, ми неодноразово з ним були на зустрічах у нас в управлінні, приходив до нас, надавав допомогу пенсіонерам».

Святкову атмосферу гостям своїм чудовим виступом створили і студенти Канівського училища культури та мистецтв. Свого часу старанням саме Богдана Губського училище реорганізовали у вищий навчальний заклад.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net