Святий Миколай живе у кожному з нас

На початку грудня в Черкасах стартувала вже традиційна акція до Нового року «Святий Миколай живе у кожному з нас». Її кредо залишається незмінним. Кожному черкасцю пропонують стати Дідом Морозом для конкретної дитини. Цього року півтори тисячі дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей, позбавлених батьківської любові, написали листа Святому Миколаю. Як долучитися до благодійної акції – знають наші кореспонденти.

Юлія Кропива, кореспондент: «Тринадцятирічна Настя хоче піжаму в квіточку та книжку. Шістнадцятирічний Максим – футбольний м’яч. Такі побажання юних черкасців. Вони невибагливі. І, як завжди, просять іграшки, солодощі, одяг та книжки».
Вже третій рік поспіль черкасці мають нагоду стати для конкретної дитини чарівниками. На новорічній ялинці у п’яти найбільших торговельних центрах – «Плазмі», Будинку торгівлі, «Екваторі», «Великій Кишені» та «Дніпро-Плазі» небайдужі жителі міста обирають листівку з проханням дитини. І кожного року всі бажання дітей здійснюються. Мер Сергій Одарич говорить, що така свідома позиція черкасців – зворушлива.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Минулого року навіть під час кризи, під час економічних негараздів жодне побажання не залишилося поза увагою».
Благодійний проект є унікальним, – стверджує організатор Анжела Одарич. Адже своєю активністю люди показують небайдужість і бажання втілити в життя мрію дітей.

Анжела Одарич, організатор благодійного проекту: «Реалізовуючи бажання дитини, ви робите її щасливою. Показуєте, що диво на світі існує. І воно приходить до кожної дитини».
У Черкасах живе близько півтори тисячі дітей, до яких Дід Мороз не завжди приходить. Це діти, позбавлені батьківської любові, діти-сироти та діти з особливими потребами.
Мирослава Бондар, директор Черкаського обласного притулку для дітей «Теплий дім»: «З якими щирими почуттями вони пишуть листи. Вони вірять, що Дід Мороз прийде. Адже часто діти не отримують подарунки взагалі».
Допомогти дітям можна не лише купуючи подарунки. Біля ялинок є скриньки , в які кожен небайдужий може внести свою частку для здійснення дитячої мрії. За ці кошти малечі докупляють гостинці, які не придбали черкасці. Цього року організатори акції мають особливе побажання.
Анжела Одарич, організатор благодійного проекту: «Якщо є ваше бажання купити подарунок, то напишіть їй теплі слова та підпишіть своїм ім’ям».
Вручати новорічні подарунки міська влада буде з 19 грудня. Саме тоді волонтери, переодягнені в Дідів Морозів та Снігурок, розноситимуть їх маленьким адресатам.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут