Святий Миколай навідався до проблемних підлітків (ВІДЕО)

Інструкція до нового життя та солодощі. Так незвичайно привітали з Днем Святого Миколая своїх підопічних працівники районної та міської кримінально-виконавчої інспекції. Пенітенціарії організували для проблемних підлітків перегляд повчальної стрічки. Потому – підсолодили зустріч подарунками.

Замість звичних тренінгів та лекцій – імпровізований кінотеатр. За глядачів – підопічні кримінально-виконавчої інспекції. На екрані – стрічка про відомого на весь світ австралійця Ніка Вуйчіча. Цей хлопець з народження немає рук і ніг. Утім, своєю жагою до повноцінного життя він підкорив серця мільйонів.

Показати цю стрічку засудженим, то ідея місцевих пенітенціаріїв спільно з психологами. Головна мета перегляду – перевиховання підлітків.

Марина Єлейнік, старший інспектор Придніпровського РВ КВІ м. Черкаси: "Ми хочемо, щоб засуджені, переглянувши цей фільм, переглянули сенс життя. Якщо вони зробили помилку чи злочин, що життя на цьому не закінчується. Вони наочно бачать, як може змінюватися їхнє життя, але для цього потрібно прикладати самим засудженим дуже багато зусиль".

Вражені фільмом і самі засуджені. Подібні заходи, каже 17-річний Богдан, потрібні таким, як він. Хлопця позбавили волі на два роки за викрадення авто. Після цього він буквально зневірився в собі. Та після перегляду стрічки, каже, поглянув на свою ситуацію інакше, а в скоєному злочині розкаюється.

Богдан, засуджений: "Можна переступити, піти, не робити такого. Треба задуматися, треба добиватися цілей, які б у тебе не були. І все буде добре".

Надихнула стрічка і 17-річного Андрія. Він опинився серед порушників за крадіжку. Відтоді, зізнається, намагається почати життя з початку. Після перегляду фільму у хлопця з'явилась впевненість у змінах на краще.

Андрій, засуджений: "Не треба здаватися у своєму житті. Було приємно отримати це, приємне подивування".

Та на цьому приємні сюрпризи не закінчуються. Пенітенціарії дивують хлопців святковими подарунками. За Святого Миколая – соцпрацівник.

Юлія Некраса, старший інспектор Черкаського РВ КВІ Черкаського району: "Щоб вони відчули, що вони не тільки засуджені, а й діти. Щоб прониклись духом новорічних свят".

Нині інспектори спільно з соцпрацівниками та психологами вже розробляють план тренінгів на наступний рік. Обіцяють здивувати своїх підопічних низкою відеоматеріалів та цікавих вправ.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net