Своє 15-річчя відзначає Асоціація платників податків України

Свою 15-ту річницю відзначила Асоціація платників податків України в Черкаській області. Привітати працівників асоціації завітали представники міської та обласної влади. Святковий ювілей керівники громадського об’єднання поєднали з нагородженням платників, які отримали почесне звання сумлінних. Таких цьогоріч зо два десятки.

Цьогоріч Асоціація платників податків України відзначає свою 15-ту річницю. За ці роки, говорить її очільниця Лора Рубченко, вдалося налагодити тісну співпрацю із представниками бізнесу та влади.

Лора Рубченко, голова Територіального відділення АППУ в Черкаській області: «Може, це і не велика дата, може, і не така значна, але ж для громадської організації – це дуже велика дата. Бажаю здоров’я, успіхів у бізнесі та всього найкращого».

Привітати платників-членів асоціації із святковою річницею завітали представники обласної та міської влади. Можновладці дякували працівникам асоціації за сумлінну роботу.

Михайло Коваленко, заступник голови Черкаської ОДА: «Територіальне відділення Асоціації в Черкаській області працює як надійний партнер, захисник бізнесу та інтересів підприємців. Він є тим своєрідним місточком, який забезпечує партнерські взаємовідносини між органами державної влади та платниками податків».

Олег Гребенюк, в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області: «Подяка і шана за значні справи, за значний внесок у розбудову податкової культури, за конструктивний діалог і конкретні напрацювання як у нормотворчій площині, так і щодо захисту прав та інтересів підприємницького середовища».

Під час урочистостей підписали Меморандум про співробітництво між Головним управлінням Міндоходів, Черкаською митницею Міндоходів і Територіальним відділенням Асоціації платників податків України в Черкаській області.

Михайло Коваленко, заступник голови Черкаської ОДА: «Впевнений, що цей меморандум буде сприяти підтримці атмосфери прозорості у стосунках платників податків із контролюючими органами, сповідувати принципи взаємодії відповідальності між органами влади та бізнесом».

Опісля представник президента асоціації та керівник черкаського осередку вручили почесні відзнаки сумлінним платникам податків. Їх цьогоріч отримали 15 підприємств із усіх галузей народного господарства.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net