Свіжі бізнес-ідеї

5 талановитих черкащан представлять свої ідеї на Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Вони – переможці обласного етапу конкурсу. Цього року в заході, який проходить на Черкащині вже втрете, взяли участь 54 учасники. Переможцям будуть запропоновані навчальні блоки за участі підприємців і спеціалістів із інвестування та кредитування. Усе – задля втілення теоретичної частини бізнес-планів у реальне життя.

Безробіття серед молоді у світі сягнуло найвищого рівня від початку спостережень з 1991 року. Тож, нині багато творчих і цілеспрямованих людей прагнуть розпочати власну справу. Таких і об’єднав обласний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. І не лише об’єднав, а й визначив переможців.
Катерина займається фотографією вже близько десяти років. Три з них – як приватний підприємець. Дівчина розробила свій власний бізнес-проект фотопослуг. І не прогадала – посіла перше місце в конкурсі. Усе – завдяки оригінальному підходу до нібито стандартної ідеї.
Катерина Галаган, переможниця конкурсу: «Важливим питанням надання послуг, особливо фотопослуг, є етика, а ще дуже важливо розкрити людину, ось на чому я зосередила увагу».

Відзначили в конкурсі за перше, друге та третє місця і Юлію Остапенко, Юлію Кусень, Таїсію Плахуту, Анастасію Лисенко, Руслану Бутило. Остання здивувала організаторів альтернативними шляхами знезараження води.

Руслана, учасниця конкурсу: «В Умані немає води, її привозять сюди вже зараженою, тож треба шукати якісь альтернативні шляхи, щоб було менше хвороб у людей».
Організатори конкурсу наголошують: усі учасники отримали цікавий досвід. А тепер ще й зможуть відвідувати навчальні блоки за участю успішних підприємців, спеціалістів із інвестування та кредитування малого та середнього бізнесу. Саме ці фахівці допоможуть залучити інвестиції для реалізації кращих бізнес-ідей.
Юрій Тимошенко, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА: «Проект бізнес-планів є на часі. І мені, як новому начальнику управління, губернатор Сергій Тулуб поставив завдання створення бізнес-центру для молоді».
До речі, оцінювали судді проекти за власною системою. Зокрема, звертали увагу на інноваційні підходи, ризики та окупність бізнес-планів.
Сергій Слинько, обласний молодіжний ресурсний центр: «Порівняно з минулим роком, на думку суддів, якість бізнес-планів суттєво зросла… Сподіваємося, ми займемо призові місця і на всеукраїнському конкурсі».
Тепер на переможців очікує поїздка до столиці на всеукраїнський конкурс.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут