Свідки обвинувачення у справі проти екс-мера Черкас знову не з’явилися до суду

Свідки обвинувачення у справі проти екс-мера Черкас знову сьогодні не з’явилися до суду. І це вже вдруге. Водночас прокуратура, не змігши забезпечити явку аж шістьох своїх останніх свідків, поклопотала ще й про додаткового. Це – колишній начальник міського відділу екології Володимир Абраменко. Він не був допитаний під час досудового слідства. А у прокуратурі у свій час переконували, що всі слідчі дії завершили й усіх необхідних свідків допитали. Тому захист заявив, що нові обставини справи Володимир Абраменко не повідомить. Урешті суддя, зваживши на аргументи сторін, відмовила державному обвинувачу. І 28 січня у Шевченківському райсуді столиці вже слухатимуть свідків із боку захисту Сергія Одарича.

Наталія Кругляк, державний обвинувач: «Ми будемо вживати заходи стосовно допиту визначених свідків. Але є в кожного в житті об’єктивні причини, які не дають можливість виконувати певні обов’язки. У цьому випадку стоїть питання здоров’я як самих свідків, так і ближніх людей».

Сергій Одарич, обвинувачуваний: «Як на мене, сьогоднішнє засідання показало повну розгубленість обвинувачення і неготовність захищати ті позиції, які були визначені мені в обвинувальному акті».

Нагадаю, екс-меру Черкас інкримінують незаконне звільнення шістьох працівників міськвиконкому та невчасне поновлення їх на посадах.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net