Новини на ВІККАВіККА-новиниСучасне рабство: українці торгують своїми ж співвітчизниками

Сучасне рабство: українці торгують своїми ж співвітчизниками

- Advertisment -

Українці торгують своїми ж співвітчизниками. Це констатують громадські організації. Якщо раніше стати трудовим або сексуальним рабом ризикували заробітчани в країнах Європи та Азії, то тепер географія змінилася. Найбільше випадків торгівлі людьми зафіксовано в Росії, Польщі та Україні. У ці тенета, попри всі попередження, щороку потрапляють усе більше людей. Постраждалі можуть розраховувати на допомогу різних соціальних служб і громадських організацій. Чи є подібні на Черкащині – дізнаєтеся із наступного сюжету.

Сьогодні Україна є однією із основних країн, де жертвами торговців людьми стає найбільше громадян. Такими є дані Міжнародної організації з міграції. Із нашою країною вона співпрацює із 2004 року по програмі протидії торгівлі людьми. Сама ж програма діє вже 13 років.
Рут Крчмар, координатор програми протидії торгівлі людьми: «В течении последних 10 лет мы помогли более чем 7,5 тыс. пострадавшим. Их на сегодняшний день 7740 мужчин, женщин, детей, которые пострадали от трудового, сексуального рабства и других форм».
Якщо раніше найбільше жертв було від випадків сексуальної експлуатації, то сьогодні 60 % постраждалих потрапляють у трудове рабство. Щодесята жертва – дитина, щотретя – чоловік, але найбільше їх серед жінок.

Катерина Арданян, спеціаліст програми протидії торгівлі людьми: «Більшість цих людей експлуатують у Росії, Польщі, на 3 місці – Україна. Щоб потрапити в цю пастку, вже не треба виїжджати за кордон».

У пастку торгівців найчастіше люди потрапляють через фальшиві оголошення у ЗМІ та інтернеті. Крім того, з кожним роком зростає кількість випадків незаконного вилучення органів. Тим, хто через довірливість постраждав у подібних ситуаціях, на допомогу приходять громадські організації та соціальні служби. У Смілі, наприклад, будують обласний кризовий центр.
Лідія Юрченко, начальник відділу соціальної роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді: «Це центр, куди може звернутися людина, незалежно від віку, статусу, які б складні обставини в неї в житті не трапилися».
У цьому комунальному закладі, говорить Лідія Юрченко, постраждалий зможе провести 90 днів та отримати все необхідне. Проте на завершення будівництва обласного кризового центру в держави не вистачає коштів.

попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах для компаній АТ «Українські розподільні мережі» провели семінар щодо оптимізації процесів надання послуг

Пресслужба "Черкасиобленерго" повідомляє, що спеціалісти п’ятьох державних операторів системи розподілу з’їхалися до ПАТ «Черкасиобленерго», аби взяти участь у дводенному...

Багатоповерхівка замість приватного сектору: у Черкасах біля ринку зведуть житловий будинок

У Черкасах на розі вулиць Кривалівська та Благовісна замість приватного будинку планують звести багатоповерхівку. Відповідні містобудівні умови та обмеження...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас