Оточи себе красою

Вони вже оточили себе красою та чекають на подарунки від мерії. Містяни-естети вже подають заявки для участі в загальноміському конкурсі. Робити це мерія міста закликає черкасців уже третій рік поспіль. Тим, хто найкраще прикрасив свій балкон, фасад, подвір’я тощо, презентує дитячий майданчик, альтанку й оргтехніку. У любителів краси є ще шанс позмагатися за призи, каже Наталія Кириленко. Але на подання заявок охочі мають менше трьох тижнів.

Будинок по вулиці Гоголя, 221, порівняно з сусідньою сірістю, квітує на повну. Тут проживають минулорічні переможці конкурсу «Оточи себе красою». Міська влада подарувала їм дитячий майданчик. Ось тут його невдовзі встановлять. Цьогоріч тутешні мешканці також вирішили позмагатися з іншими поціновувачами краси. Вже облаштували нові арки та доріжки з квітів.
Геннадій Літвінов, учасник конкурсу «Оточи себе красою»: «Многие проходят через наш двор, останавливаются, рвут семена. Мы не против, нам хватает, пусть красота будет у каждого дома».
Дихає красою і будинок по вулиці Остафія Дашкевича, 66. Мешканці в загальноміському конкурсі новачки.
Алла Селіхова, учасниця конкурсу «Оточи себе красою»: «Після того, як ми побачили репортаж про переможців минулого року, вирішили, чому б і нам не спробувати? Сфотографували ці квіти і подали заявки на участь у конкурсі. Треба вкладати в це душу, треба цим жити та перейматися. Тому не буде шкода часу на це. Якщо ти хочеш зробити людям приємно, то це надихає».
Надихнуло на участь у конкурсі поки що лише десятьох учасників. У мерії наголошують: у естетів є ще час позмагатися між собою.

Оксана Поліщук, начальник відділу дизайну, міського середовища та реклами МВК: «Порівняно з минулим періодом, на цей день, звісно, заявок менше. Але ми в цьому році пізніше стартували з конкурсом, трохи завадила погода. У людей є ще шанси до 31 серпня – це останній день подання заявок. Я думаю, їх буде більше, ніж в минулому році».
А в кого найліпше вийшло створити красу довкола себе – стане відомо вже наприкінці жовтня. Саме тоді в мерії обіцяють підбити підсумки конкурсу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net