Стихійників захищають

Комунальний тимчасовий ринок може з’явитися в Черкасах. На ньому торгуватимуть стихійники, які зараз працюють навколо Центрального ринку. З такою пропозицією виступила голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Кужель. На зустрічі з представниками ОДА та мерії вона відкрито заявила, що не підтримує несанкціонованої торгівлі в Черкасах. Водночас саме пані Кужель є ініціатором Постанови Кабміну, яка фактично легалізує стихійну торгівлю в державі. Мер Сергій Одарич стурбований тим, що його дворічну боротьбу із стихійною торгівлею в обласному центрі затьмарив новий урядовий документ. Подробиці – у сюжеті далі.

Після відвідин стихійного ринку Олександра Кужель визнала, що Сергій Одарич має рацію. Черкаські вулиці потрібно очистити від несанкціонованої торгівлі.
Олександра Кужель, голова Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва: «Якщо ринок не в реєстрі, він – несанкціонований. А це корупція, значить хтось його «кришує» і за ним стоїть».
Категоричні висновки пані Кужель продовжила лояльним зауваженням про референдум. Мовляв, бути чи не бути вуличній торгівлі в Черкасах мають визначити самі городяни. А щоб не зволікати, голова Держкомітету порадила провести референдум вже наступного року. Наразі ж запропонувала нинішні стихійні ринки тимчасово перетворити

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net