Стихійників переселяють

Майже 300 повідомлень про вільні місця на ринках міста з роз’ясненнями й контактами наприкінці минулого тижня роздали муніципальні інспектори дрібним підприємцям, що незаконно торгують на площі біля ЦДЮТ і навколо Центрального ринку. Таким чином міська влада вкотре просить стихійників звільнити тротуари й площі міста. Зробити це їх закликають до 22 червня.

Працівники муніципальної інспекції знову роздавали повідомлення підприємцям, які торгують за територією ринку. Цього разу – з переліком вільних місць, контактними телефонами директорів ринків, коментарями юристів тощо. У муніципальній інспекції сподіваються, що стихійними нарешті прислухаються до прохань і самі підуть із міських вулиць і газонів. Поки ж на пропозицію переселитися стихійники реагували доволі неспокійно.
Леонід Запорожець, голова Черкаської міської профспілки робітників торгівлі, громадського харчування і послуг: «Ми хочемо все вирішити цивілізовано, щоб була створена робоча група, яка буде все аналізувати».
Ця інформаційна кампанія триватиме два тижні. У муніципальній інспекції планують навіть проводити «дні відкритих дверей», під час яких розповідатимуть усім охочим про вільні місця та іншу корисну інформацію .

Ольга Швець, заступник директора департаменту муніципальної інспекції МВК: «Аби забезпечити додатковими вільними місцями дрібних торговців у місті створять 11 незначних комунальних ринків і один великий. У мікрорайонах Черкас будуть облаштовані невеличкі легкі павільйони, де продаватимуть с/г продукцію».
Нині вже розпочато роботи з облаштування парковки по вул. Смілянській. Незабаром такі роботи можуть розпочатися і по вул. Гоголя. Ініціатором виступила дирекція Центрального ринку. Крім того, якщо виконком ухвалить рішення, на вул. Оборонній, 55 буде розміщений новий потужний комунальний ринок на 3,5 тисячі робочих місць.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут