Стеля «Пасажа» не витримала відлиги і обвалилась

«Пасаж» залило талою водою. Сьогодні вранці дах торговельної споруди не витримав навантаження від великої кількості води, що утворилася внаслідок танення снігу. Вода проникла всередину і наробила лиха. Так, плитка, якою оздоблено стелю, попровалювалася на торгові площі. На щастя, ніхто з людей не постраждав. А ось деякий товар врятувати не вдалося. За попередніми даними, сума збитків становить сотні тисяч гривень. Залитими коридорами торговельного центру блукали і наші кореспонденти.

Сьогодні вранці на продавців торговельної споруди «Пасаж», що на центральному ринку, чекав міні-потоп. Плитка, що вкривала стелю приміщення, розмокла і разом з водою провалилася на новий товар. Люди шоковані, адже суми збитків просто колосальні.
В цієї жінки взагалі товар елітний.
Людмила, продавець: «У мене товар коштує, починаючи від 30 доларів плаття і 110 в закупці. Затекло все – тисяч на п’ятнадцять. У доларах – не в гривнях. Все мокре. Меблі всі розмокли. Я не знаю, що нам робить».
У цьому відділі продаються чоловічі сорочки. Товар специфічний і відновленню не підлягає. Власниця просто в розпачі.
Олена, продавець: «Вот они все в воде, с них капает. И что? Никто ничего! Та же сумасшедшая арендная плата – самая большая в городе. За этот сарай! 6700 в месяц плачу. Хотя бы пришли, сказали,

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут