Спортсмени – благодійники

У національному конкурсі «Благодійник року» перемогла черкаська організація «Країна Баскетболія». Вона посіла перше місце в номінації «Дитяча та молодіжна ініціатива в благодійництві». На це звання було понад сто претендентів з усієї України. Найбільш ефективним та інноваційним благодійним проектом журі визнали Черкаську міську громадську організацію «Баскетбольний клуб «Країна Баскетболія». На врученні нагороди побувала кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Працівники організації «Країна Баскетболія» постійно працюють над різноманітними соціальними проектами, які часто пов’язані з благодійництвом. Це стверджує президент організації Олександр Нагорний. Він переконаний: ця перемога у конкурсі додасть натхнення усій команді.

Олександр Нагорний, президент МГО БК «Країна Баскетболія»: «Чесно кажучи, ми і не сподівалися, що виграємо цей конкурс. Особливо я хотів би відзначити наший тренерський склад. Це люди, які люблять свою роботу, люди, які люблять дітей, люблять прекрасний вид спорту – баскетбол».

Почесна гостя заходу гімнастка Стелла Захарова наголошує: розвиток благодійності – справа необхідна. Сьогодні бути благодійником престижно, – переконана олімпійська чемпіонка.

Стелла Захарова, олімпійська чемпіонка з гімнастики, представник організаційного комітету конкурсу : «И город Черкассы, маленький

За словами голови Черкаської обласної ради Володимира Греся, більшість благодійників не афішує свою допомогу. Завдання конкурсу «Благодійника року» – знайти найбільш значимі благодійні проекти і відзначити їх, щоб вони стали зразком для інших.

Володимир Гресь, голова Черкаської обласної ради: «Сьогодні результат є і результат. Ми можемо говорити про те, що вперше взяли ми участь у цьому конкурсі. Наші черкащани потрапили уже в номінанти всеукраїнського конкурсу».

Черкаські організації планують брати участь у цьому конкурсі і наступного року.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут