Спортивна спільнота Черкас повстала проти приєднання "Будівельника" до "Центрального стадіону" (ВІДЕО)

Небажане об’єднання. Спортивна спільнота Черкас повстала проти намірів влади приєднати палац спорту "Будівельник" до "Центрального стадіону". Свій супротив очільники місцевих клубів і федерацій, тренери, спортсмени та вболівальники висловили під час круглого столу. Про можливе об’єднання директорка "Будівельника" Світлана Бондар дізналася випадково. За її словами, таку ініціативу профільного департаменту мерії вже підтримав міський голова Анатолій Бондаренко. Усупереч усім аргументам проти.

Таке об’єднання, кажуть учасники круглого столу, лишить палац спорту усіх спортивних регалій, можливостей приймати низку міжнародних першостей і знищить статус олімпійської бази для тренувань. За словами директорки "Будівельника", це комунальне підприємство може стати розмінною монетою у політичній боротьбі в місті.

На думку ж директора БК "Черкаські Мавпи" Володимира Гриценка, таке об’єднання може ще й лишити Черкаси без єдиної професійної команди. Її меценат– голова Федерації баскетболу України Михайло Бродський є опонентом міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. І саме через це, підозрюють учасники круглого столу, і вся ця колотнеча з реорганізацією "Будівельника".

Об’єднання "Будівельника" з "Центральним стадіоном" у міській владі пояснили розширенням діяльності МСК "Дніпро". У зв’язку з чим, на думку владців, виникла необхідність створення відповідних умов для проведення тренувальних занять і матчів. Хоча сам муніципальний клуб про такі потреби не просив.

Проект рішення має бути внесений на голосування на найближчому сесійному засіданні.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net