Спорт для всіх

Спорт для всіх. ПАТ «АЗОТ» на чолі з почесним президентом Валентиною Жуковською зініціювало створення комфортних умов для здорового відпочинку дорослих і дітей. У місті коштом підприємства встановлюють спортивні майданчики. На одному з них, нещодавно встановленому «АЗОТом» у Долині троянд, тренуються всі, хто прагне бути здоровим.

Черкасці вже встигли облюбувати новий спортивний майданчик. Позайматися на тренажерах сюди приходять і малі, і дорослі. Пенсіонерка Анна Кузьмівна робити вправи для зміцнення спинних м’язів приходить щодня.

Анна Кузьмівна, жителька м. Черкаси: «Потрошку ходжу засмагаю та займаюся. Дякую дуже!».

Наввипередки займають чергу на тренажер і школярка Марія зі своєю подругою. Юна спортсменка залюбки виступає у ролі інструктора.

Марія Пташник, школярка: «Накачуються м’язи на ногах».

Сам займається і привчає до спорту свого сина черкасець Владислав. Без тренувань уже не уявляє свого життя.

Владислав Печерський, житель м. Черкаси: «Що більше буде в нашому місці таких тренажерів, то краще. Зміцнюються всі м’язи організму».

Здоровий відпочинок організовують для своїх вихованців і керівники школи «Велика гра». На цьому нещодавно встановленому майданчику для своїх підопічних вони влаштували спортивні змагання.

Сергій Летенко, президент ВБФ «Дитячий світ»: «Вони зараз поділяться по 5 осіб у команди і будуть змагатися на всіх спорудах, які тут встановлені. Це змагання на спортивну підготовку та витривалість».

Хлопці та дівчата для своєї команди виборюють найкращі бали.

Кирило, вихованець школи «Велика гра»: «Я вже зробив цю вправу 300 разів, думаю, цього вистачить, щоб наша команда перемогла».

Оксана, вихованка школи «Велика гра»: «Ми сподіваємось на великі результати – на 20-30 балів».

Створювати комфортні умови для здорового відпочинку черкасців акціонерне товариство «АЗОТ» буде й надалі. У найближчих планах керівництва – облаштувати в місті ще кілька нових майданчиків.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук