Співочий банкір

У новому році ВІККА-НОВИНИ продовжують розповідати про талановитих черкащан. Героєм сьогоднішнього сюжету є головний експерт по роботі з клієнтами мікробізнесу одного з черкаських банків Світлана Білокінь. Дівчина відзначилась не лише своїми професійними якостями. Світлана Білокінь – відома співачка. І хоча вона підкорила лише черкаську сцену, дівчина переконана, що обов’язково стане заслуженою артисткою. Сюжет із циклу «Черкащина має талант» про співочого банкіра.

У сільській глибинці Світлана полюбила українську пісню. Вечорами співалиїї удвох з бабусею. Вона не має спеціальної вокальної освіти. Говорить, щоб правильно співати, потрібно відчувати душею. А з народною піснею – це легко.
Світлана Білокінь, співачка-банкір: «Передається душа почуття, але я співаю і ті, які зараз популярні. Але вони забуваються, вони не з глибокими почуттями».
На її концертах люди плачуть та сміються. Часом і молода співачка може розчулитися. Особливо під «Чорнобривці».
Українські пісні дівчина виконувала і на конкурсах «Скарбничка майбуття» та «Грайлива веселка». Світлана Білокінь була переможцем першого етапу всеукраїнського конкурсу» Караоке на майдані».
Світлана Білокінь, співачка-банкір: «Брала участь у «Караоке на майдані», але до «Шансу» не потрапила – не вистачило 60 грн. Була не підготовлена. Просто з подругою гуляли по Хрещатику».

Досить спогадів. Цілеспрямована Світлана живе майбутнім. Щоб бути відомою та популярною, готова щодня виступати.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут