Співочі вечори. Тиждень другий

У Черкасах знову звучала бардівська пісня. Другого тижня у «Співочих вечорах» взяли участь український дует «Простір музики» та російські класики жанру авторської пісні. Почути музику душі і серця та відчути ностальгію минулих років до Парку 50-річчя Жовтня прийшло чимало черкасців. Переважно – люди зрілого віку. І хоча глядацька зала не була переповнена, як минулоріч на концерті «Бумбоксу», виступи бардів подарували справжню насолоду слухачам. Черкасці щиро аплодували виконавцям, охоче підспівували та не хотіли відпускати їх зі сцени. Гості активно спілкувалися з присутніми та обіцяли повернутися.

На центральній алеї парку скульптори продовжують втілювати власне розуміння любові. Заінтриговані майбутніми образами, черкасці прогулюються парком. Фестивального серпня він особливо приваблює жителів міста. Адже крім скульптурного мистецтва, люди можуть насолодитись ще й співочим.
Другого тижня на сцені Літнього театру співали російські виконавці – автор більше двохсот пісень і п’ятисот віршів Вадим Єгоров та прима міської бардівської пісні Вєста Соляніна.
Вєста Соляніна, співачка: «Я поздравляю жителей города с такой возможностью послушать великих людей».
Єгоров не лише співав, а й читав вірші. Черкаська публіка викликала у російського гостя довіру, тож він заспівав пісню, яку виконує тільки там, куди хоче повернутися.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net