Солодке життя : Україна відзначає міжнародний день торта (ВІДЕО)

20 липня  відзначають Міжнародний день торта. Девіз цього солодкого свята : «Я прийду до тебе з тортом». Творчий союз “Міланський клуб” , спілчанами якого є музиканти , кулінари та творчі натури  започаткували  його ще в 2009 році. 

Масштабне  міжнародне святкування  Дня торта відбулося аж у 2011 році, під час якого спекли перший у світі колективний “багатонаціональний” миротворчий торт. В його приготуванні брали участь багато людей з різних країн , які надсилали на сайт  фотографії власних тортів. Солодощі стали символом дружби та взаєморозуміння між народами.  

Варто відзначити, що цукор може сприяти покращенню настрою, оскільки  виробляє «гормон щастя»-  серотонін. Емоційне піднесення , яке ми отримуємо від споживання тістечок , тортів та шоколаду- є головною причиною залежності людини від солодощів.

Міжнародний  День торта відзначають не тільки любителі солодощів. Дякуючи цьому святу торт перетворився на справжній символ добра і любові. Він об’єднує людей по всьому світу, зігріває душі та  серця.

День торта- це веселе та життєствердне свято. Тільки його можна спробувати на смак.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net