Сьогодні виборці мали останню можливість уточнити своє ім’я у списках

Ті, хто не отримав запрошення на вибори, сьогодні мали останню можливість уточнити своє ім’я у списках виборців. Опісля 22 жовтня відстояти своє право на волевиявлення можна буде лише через суд. Та й то до 25 числа. Працівники виборчих дільниць говорять: останні 2 тижні люди активно уточнюють свою участь у виборах. Однак, передбачають у комісіях, проголосувати зможуть не всі, бо деякі громадяни ставляться до свого конституційного права безвідповідально. Розповідає Олексій Хуторний.

На неуважність з боку виборчої дільниці нарікає черкащанин Євген Чуб. Він – один із тих, хто не отримав запрошення на вибори. У чому справа, чоловік прийшов з’ясувати на своє місце голосування.

Євген Чуб, виборець: «Мені до цього часу не прийшло запрошення на вибори. Я прийшов у свій виборчий округ перевірити, чи я є у списку чи мене немає. Я зайшов, перевірив, запитав, чому немає запрошень, вони мені відповіді конкретної не дали».

Голова дільниці пояснює: всі запрошення рознесені громадянам ще 2 тижні тому. Працівники дільниць власноруч вручали їх людям. Тому своєї вини в тому, що хтось не отримав запрошення, не бачать. Кажуть: справа не тільки у виборчій системі, а й у самих виборцях.

Наталя Вітавська, голова виборчої дільниці №26: «Усі ці запрошення, якщо людини немає вдома, залишаються у поштовій скриньці. А Ви розумієте менталітет нашого сусіда? Йому щось не сподобалося – витягнув із поштової скрині якусь газету. Кинув те запрошення, воно так і залишилося. Тому казати, що не принесли, такого не було. Ми віднесли всі запрошення, подані нам із Держреєстру згідно з нашими попередніми списками».

Представники комісій відзначають також млявість виборців, які не мають змоги самостійно прийти на дільницю та змушені голосувати вдома. Заяв від них обмаль. Передбачається, що звернень побільшає в день виборів. Але нічого зробити вже не вдасться.

Наталя Вітавська, голова виборчої дільниці №26: «Ми занесли до Держреєстру на уточнення близько 14 заяв. Але я думаю, що прийшли не всі. Все залежить від особистості людини, наскільки вона ставиться до виборів із розумінням».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net