Сьогодні у всьому світі відзначають День поцілунків

Це свято вигадали у Великобританії. Утім, два десятки років тому його навіть затвердили в ООН. А на блакитних екранах перший поцілунок з’явився ще в 1896 році. Його продемонстрували Мей Ірвін та Джон Райе в 30-секундному ролику Томаса Едісона під назвою «Поцілунок». Відомим цілувальником є американець Вольфрам з Міннесоти. Він за 8 годин поцілував понад вісім тисяч жінок. Чи вміють черкащани цілуватися – перевіряла Вікторія Курченко.

У всьому світі люди, потрапляючи в романтичну ситуацію, відчувають неусвідомлену необхідність цілуватися. Психологи пояснюють це просто. Мовляв, люди бачать акторів, які безперервно цілуються на екранах телевізорів – в кіно і в рекламі. В результаті – у романтичній ситуації спрацьовує підсвідомий стереотип. Утім, поцілунок – це не лише фізіологія. У ньому – глибокий психологічний зміст.
Марина Дерев’янко, психолог-практик: «Поцелуй означает завершение одних отношений, дружеских каких-то в более близкие. Через поцелуй можно многое сказать другому человеку, и другой человек может многое понять через поцелуй».
Пересічні черкасці з думкою психолога погоджуються.
Черкащинин: «Уверенность в близости родного человека».
Черкащанка: «Прояв кохання, турботи, любові».
Чоловіки, на відміну від жінок, про значення поцілунку зазвичай не замислюються. Для них головне – сам процес. Тому про поцілунок відверто говорити соромляться.

Черкащанин: «Я навіть не знаю, щось особливе. – Чому люди цілуються? – Я навіть не знаю».
Так само підлітки соромляться згадувати свій перший поцілунок. Натомість молодь та старше покоління ностальгують за першим «обміном душами та серцями».
Черкащанин: «Пам’ятаю в школі було. І в сьомому класі. Однокласниця».
Черкащанка: «Було мені 14 років. Пішла я на дискотеку перший раз. Познайомилася з хлопцем. Він був на років 5 старший. Саме в армію йшов. Проводив додому після дискотеки, і поцілувалися біля мого двору».
Лікарі стверджують, що поцілунки корисні та подовжують життя. На їхню думку, три двадцятисекундні поцілунки створюють романтичний настрій на весь день, а також стимулюють кровообіг, пробуджують оптимізм, поліпшують роботу імунної системи, заспокоюють нерви та запобігають стресу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net