Снігових кучугур у Черкасах меншає

Зимові дороги. Перший великий снігопад минулої суботи заблокував рух транспорту на певних ділянках вулиць Черкас. Утім, уже наступного дня рух був відновлений по всьому місту. Грейдери, трактори та комбіновані дорожні машини ні на хвилину не вимикали двигуни. Розчистити від снігу все місто комунальникам не вдалося. Чому – розповідає кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Містом курсують снігоприбиральні машини. І так вже чотири доби. Комунальники задля безпеки на дорозі трудяться у дві зміни. Ось цей грейдер по вулиці Ільїна працюєв посиленому режимі.
Не стоїть на місці грейдер і на вулиці Ватутіна. Тут неприбраного снігу більше. Утім, до завтра, обіцяють працівники, його вже не буде. Краща ситуація в центрі міста. На Соборній площі зайвий сніг уже майже вивезли.
Анатолій Зінченко, головний інженер КП «ЧЕЛУАШ»: «Пока идет оттепель, нам надо достичь такого состояния дорог, как в настоящий момент хотя бы бульвар Шевченка, поэтому в дневное и ночное время работают комбинированные машины, которые расчищают оставшейся снег на дорогах».
Ізпершим серйозним снігом, на думку очільників міста, комунальні служби впоралися. А от серед пересічних черкасців станом прибирання доріг задоволені не всі.
Дмитро, водій: «Стаж небольшой, порядка года, сейчас ехал с Киева, к счастью, остался жив, потому что дорогами не очень доволен. Думаю, погода сыграла свое, здесь были снегопады больше. Конечно, хуже».

Водій: «Не удовлетворительны, подъезды до второстепенных дорог вообще не убирали».
Зараз необхідно якомога швидше закінчити прибирання снігу. За три дні роботи комунальникам додасться. Саме тоді синоптики обіцяють хуртовину та зниження температури.
Олексій Леонов, заступник міського голови м. Черкаси: «А це дуже додає клопоту комунальним службам в цій частині, тому що треба різко переходити на очищення зливових стоків».
Для оперативнішого прибирання снігу, жаліються комунальники, їм бракує техніки.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net