«Смугастий» новий рік!

Розкіш і пафос. Випробування і досягнення. Активність і непередбачуваність. Пристрасть боротьби і напруження амбіцій. Ось ключові лейтмотиви прийдешнього 2010 року. Білий тигр упевнено ступає назустріч Пацюкові. Смугастики у передсвяткові дні набувають усе більшої популярності. В іграшкових магазинах побільшало покупців, а у живої тигриці Амури з черкаського зоопарку – гостей та подарунків. Як задобрити цього граційного, але водночас небезпечного хижака – дивіться у сюжеті далі.

Цій смугастій красуні на ім’я Амура вже рік. Вона вже трохи звикла до життя за гратами. Хоча і досі її дух лідера не вдалося нікому зламати. Вона почувається тут повноправною господинею. Тож, і підхід до неї у працівників зоопарку – також особливий.
Євген Ван, директор Черкаського зоопарку: «Намагатися не кричати, голосно біля неї не розмовляти, не робити зайвих рухів».
А ще – слід балувати смугастика м’ясом. Зимової пори Амура з’їдає від 5 до 7 кілограмів цього харчу на день. Полюбляє і делікатеси – печінку та серце. Саме цим можна задобрити хижу красуню. Оригінальний підхід слід шукати і до прийдешнього нового року, який пройде під цим знаком.
Євген Ван, директор Черкаського зоопарку: «Наступний рік потребуватиме спокою, буде складний рік, треба намагатися менше конфліктувати із рідними».

Для Амури у новому році влаштують ще й спеціальне свято. Приурочене воно буде до настання нового року за китайським календарем у лютому.
У іграшкових магазинах теж справжній бум на смугастиків.
Надія Говкун, товарознавець супермаркету: «Підвищився попит на звірят. Всі цікавляться, дивляться, у нас є навіть тигрята, що співають українською мовою».
Помаранчеві, жовтогарячі,смугасті вздовж та впоперек – усі вони є символами прийдешнього року. Утім, найбільшим попитом у крамницях користуються оригінальні та креативні тигри. Є тут і майже точний двійник тигрюлі.
До загальної тигроманії долучилися і кореспонденти ВІККА-НОВИН. Ось кілька порад, як можна привернути до себе удачу у новому хижацькому році.
Євгенія Гнєушева, кореспондент: «Новий рік 2010 – рік металевого Тигра. Цей рік – рік досягнень, але водночас і випробувань. Тож, якщо ви хочете запросити до себе удачу та щастя на цей новий рік на стіл треба подавати м’ясо у всіх видах, а у одязі бажано мати щось смугасте. Аксесуари й прикраси рекомендується підібрати з натуральних матеріалів та каменів. З новим роком!».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут