Смугасті без документів

У Черкасах перевіряють смугастих. Муніципальна інспекція разом із міліцією проводить рейди по точках продажу сезонних баштанних. Всього у місті нараховується близько півсотні місць торгівлі кавунами та динями. П’ята частина підприємців і досі не знайшла спільної мови із міською владою. Вони намагаються і далі торгувати без документів та дозволів, не сплачуючи податків до черкаської скарбнички. Причина тому – низькі штрафи, що передбачені за торгівлю кавунами без документів – від 17 до 51 гривні.

Продавців цих смугастих ягід рейдувальники захопили зненацька. Центрова точка продажу не страждала від браку покупців. А от документів, як виявилося, у підприємця не вистачає. Чоловіки нервово курять та по-дитячому виправдовуються. Документів вони не знайшли. Господаря теж. Рейдувальники дають продавцям на роздуми рекордний час.
Конкурс на розміщення «точок» з продажу баштанних культур відбувся ще 31 липня у Черкасах. Тимчасові сезонні об’єкти з реалізації кавунів та динь розташовані в 46 місцях на території міста. Організовують продаж баштанів 13 підприємців. Документів нині не вистачає у 8.
Ольга Щвець, Департамент муніципальної інспекції: «Під сезонний продаж «примазалися» деякі люди, які безкоштовно здійснюють торгівлю. Думають, кавунів багато – ніхто не побачить».
Підприємці рейдувальників здебільшого не бояться. Навіть нахабнішають. Штрафами їх не злякати. Вони складають усього від 17 до 51 гривні.

Ігор Павленко, старший дільничний Придніпровського РВ УМВС в Черкаській області:

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net