Сміттєвий завод-нелегал

Незаконний міні-завод із переробки сміття виявлено в Черкасах. До владців звернулися обурені підприємці, що межують із базою по вулиці Смілянській. Мовляв, звідти цілодобово долинає неприємний запах. Керівництво бази пояснює: на її території розташований невеличкий сміттєпереробний завод. От тільки жодних дозволів на таку діяльність у власників немає. Більше про сміттєвий конфлікт знає Вікторія Курченко.

Керівництво товарно-закупівельної бази, що на вулиці Смілянській, напевне, вирішило зекономити на вивезенні сміття. Відтак увесь непотріб з бази звозили на спеціально відведену територію. Так навозили багато – аж ціле сміттєзвалище утворили. Сморід від якого відчутний не лише на території бази, а й за межами.
Таміла, продавець: «Сморід є. Особливо, коли вітер у наш бік. В мене навіть алергія від цього».
Продавці неприємний запах терплять, а підприємці, чиї точки межують з базою, поскаржилися міським очільникам.
Сергій Гура, заступник міського голови: «Я особисто виїхав на місце події і побачив звалище, сміття на якому перебирали люди, працювала техніка, підйомники, запах був неприємний, я просто дивуюся, як люди в цих умовах працюють».
Вердикт перевіряльників однозначний: на території бази працює міні-сміттєпереробний завод. Тому вони надіслали листи у відповідні контролюючі органи.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net