Смітник “зігріли” теплоізолюючим матеріалом

Насмітили у об’ємі ста тонн. На території комунального підприємства «Черкаська служби чистоти» незаконно вивантажили теплоізолюючий матеріал. У порушенні кримінальної справи за цим фактом відмовлено, не з’ясовано походження вивезеної речовини, порушники не покарані, сума збитків встановлюється. Така ситуація обурює керівників комунального підприємства, вони наполягають на відновленні справедливості, втім минуло два тижні – а віз і нині там. Розповідає Ірина Гришко.

Олександр Тодосійчук, заступник начальника КП «Черкаська служба чистоти»: «На цю територію завезена велика кількість теплоізолюючого матеріалу невідомими особами».
Попри те, що негайно викликали представників екологічної служби, міліції, муніципальної інспекції та житлово-комунального комплексу, склали відповідні протоколи і затримали водія вантажівки, вже через кілька днів сміття побільшало.
Олександр Тодосійчук, заступник начальника КП «Черкаська служба чистоти»: «Ситуація погіршилася, в три рази збільшилася кількість речовини і звернення до екологічної служби та правоохоронців нічого не дали».

Олександр Тодосійчук, заступник начальника КП «Черкаська служба чистоти»: «Клас небезпеки цієї речовини вищий, ніж звичайних відходів, тому на сміттєзвалищі міста його розміщувати неможна».
Юрист підприємства говорить: дії зловмисників підпадають під статті Кримінального Кодексу.
Василь Роговий, юрист-консульт КП «Черкаська служба чистоти»: «Забруднення території, ґрунтів та поверхневих вод, а також проникнення на чужу територію».
Підприємств, які виробляють скловату, в Черкасах – на пальцях однієї руки перерахувати. А таких, до яких вів би зелений слід речовини, розсипаної по дорозі, – взагалі одне. Утім, такий банальний факт для правоохоронців не переконливий.

P.S. Сьогодні в історії незаконного вивезення скловати з’явилися нові подробиці. Прокуратура Придніпровського району міста Черкаси задовольнила скаргу КП «Черкаська служба чистоти» щодо відмови у порушенні кримінальної справи, визнавши попередню перевірку неповною. Матеріали справи передані до Придніпровського райвідділу міліції. Тож розслідування триватиме.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net