Смерть телефонів наближається

Смерть мобільних телефонів наближається. Власникам апаратів, як і покупцям, варто потурбуватись. Незареєстровані мобілки із так званого «сірого» списку таки будуть відключати. В Україні вже запрацювала централізована база кодів ІМЕІ, яка нараховує майже вісімдесят п’ять мільйонів записів. Тобто персональних імен кожного мобільного телефону. Якщо ваш апарат у «білому» списку – вважайте, що пощастило. Із «сірого» теж ще можна реанімувати, проте не всіх. Коли буде це примусове відключення та як врятувати свій мобільний, – з’ясовувала Ольга Скорик.

У сірих, білих чи чорних ваш мобільний – з’ясувати не складно. Якщо він ввезений в Україну і запрацював до 17 березня 2009 року – хвилюватись не варто. Телефон автоматично серед реабілітованих. Складніше із сірим списком. Туди потрапляють всі телефони, нелегально ввезені через кордон, та ті, які імпортер не встиг чи не схотів зареєструвати у 10-денний термін. Якщо ваш мобільний нещодавно в Україні, вам пряма дорога в державний центр радіочастот.
Володимир Москвін, заступник начальника УДЦР, Черкаська філія: «Человек приходит к нам с ксерокопией паспорта. На границе был «с и до». И копия таможенной декларации, что этот аппарат ввез через границу. Тогда он бесплатно переходит в белый список. Если телефон прислали посылкой из-за границы, приходите к нам из копией документа о получении посылки и описью вложенного».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут