Смерть немовляти

Черкаські медики знову показали свою непрофесійність. Цього разу скандал виник у першому пологовому будинку. Через лікарську халатність молода жінка народила мертву дитину. Сніжана Магльована із Лесьок спеціально обрала цей заклад, що мав гарну репутацію. Тепер жінка кусає лікті та звертається до прокуратури. Хто винен у смерті немовляти – розбиралися наші журналісти.

Оксана, народжувала в Черкаському пологовому будинку: «Геннадій Борисов може й гарний лікар, але до породіль він ставиться байдуже. В основному його виручають акушерки».
Оксанину дитину врятували акушерки. А Сніжанина – народилася мертвою. Молода жінка пригадує «страхіття» того дня. У смерті дитини звинувачує лікаря.
Сніжана, породілля: «Чого ти кричиш, я не збираюся цілуватися. Відношення жахливе. Коли серцебиття падало, я кажу: робіть розтин, він не захотів робити».
Сніжана потрапила до лікарні з патологією. Єдиним способом порятунку дитини був кесарів розтин. Лікар Борисов знав про це. Але під час пологів відтягував операцію.
Генадій Борисов. гінеколог пологового будинку №1: «На той момент я не бачив обвиття. Операція пройшла швидко. Але витяг дитину без ознак життя».
Борисов не бачить своєї провини. Головний лікар пологового будинку Володимир Зеленько захищає свого підлеглого.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net