Служу державі!

23 червня – День державного службовця. У переддень професійного свята найкращі держслужбовці отримали нагороди та відзнаки. Найкращих фахівців обирали серед трьохсот п’ятдесяти працівників державної служби. Переможців обласного конкурсу знає Юлія Кропива.

Урочистий момент настав. Службовці в очікуванні визнання та нагород. Впродовж двох місяців вони показували знання з діловодства, конституційного права та комп’ютерних технологій.
Григорій Дендемарченко, начальник управління державної служби ОДА: «Державні службовці проявили подвійну активність. В конкурсі взяв участь 351 службовець, з них 157 – на звання керівників, і 194 – на звання спеціаліста».
Минулого року охочих позмагатися на звання найкращого було вдвічі менше. Заступник голови ОДА Микола Бондар цьогорічну активність пов’язує із підвищенням професійних якостей держслужбовців та усвідомленням значимості вибраної професії.
Микола Бондар, заступнк голови ОДА: «Система державного управління сучасної України відповідає європейським стандартам, ефективно реагує на запити суспільства, працюючи в рамках законності. Це наші усі завдання».
Щорічний обласний конкурс проходив у два тури. Після складання численних тестів, держслужбовці змагалися в майстерності етики та ораторського мистецтва. Кожен, хто пройшов до другого туру,

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net