Служити людському спілкуванню

Щорічно 9 жовтня поштовики всього світу відзначають своє професійне свято – Всесвітній день пошти. Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» сьогодні святкує своє п’ятнадцятиріччя.
В області розмішено понад шістсот відділень зв’язку – 26 з яких у Черкасах. «Укрпошта» постійно збільшує спектр своїх послуг. Однак щороку обсяги розповсюдження кореспонденції невпинно падають. А виживати в конкурентному середовищі стає дедалі тяжче. Про проблеми та здобутки вітчизняної пошти знають наші кореспонденти.

Черкаська Дирекція «Укрпошти» щоденно організовує виїзд понад сотню автівок з газетами, листівками та бандеролями. В цій нелегкій справі задіяні близько 4-х тисяч поштових працівників області. Та, незважаючи на великі обсяги роботи, користувачів послугами пошти щороку меншає.
Василь Марчук, директор Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта»: «Тільки за перше півріччя цього року обсяги впали. Приміром, обсяги письмової кореспонденції впали на 30 %».
Весь час пошті доводиться виживати серед своїх конкурентів, яких дедалі більшає. Інтернет-мережа та мобільний зв’язок стають домінуючими в процесі передачі інформації. Та і обсяги передплати за останні роки значно скоротилися.
Тетяна Папушняк, листоноша-бригадир: «Зараз, звісно, менше передплати, тому що зараз більш популярне і телебачення, і інтернет».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net