Склопластик для творчості

Його роботи прикрашають вулиці міста та двори черкащан. За останні 12 років він зробив їх понад сотню. Скульптури колишнього моряка, а нині справжнього митця Олександра Гульбіса виконані зі склопластику. Майстер – один з небагатьох в Україні, хто опанував цей надійний, довговічний та недорогий матеріал. Утім, сам митець вміння створювати склопластикові шедеври назитває не талантом, а здібністю. Далі – сюжет із циклу «Черкащина має талант».

Залізний лицар біля антикварного салону, бронзові Проня і Голохвастов поблизу будинку моди та занурені в науку студенти на подвір’ї Східноєвропейського університету. Автор цих добре відомих городянам скульптур Олександр Гульбіс.Усі вони – не залізні і не бронзові, а склопластикові. Майстер зацікавився матеріалом майже 20 років тому. Тоді він працював у воєнно-морському флоті.
Олександр Гульбіс, скульптор: «Я его применил после того, как поработал на производстве яхт в Польше, я попробовал на скульптуру и с первой же работы понял, что это пойдет».
Скульптурним мистецтвом Олександр Гаврилович почав цікавитися з 16-ти років. Крім нього, митцю близька графіка та живопис. В будинку майстра чимало його робіт, переважно портрети. Утім, скульптурна справа була і залишається коником митця. Спочатку він виготовляв свої шедеври і прикрашав ними власний двір, та згодом незчувся, як талант став затребуваним.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут