Шукатимуть дірки

З 17 травня в місті розпочнуться гідравлічні випробування теплових мереж. Перевіряти їх на міцність почнуть з мікрорайону «Митниця». Південно-західний район та вулиця Смілянська у графіку проведення робіт – останні. Про хід цьогорічних гідравлічних випробувань у черкаському експертному клубі розповів заступник міського голови Володимир Александров. До чого готуватися городянам – у матеріалі Ірини Гришко.

Черкаси – одне з небагатьох українських міст, яке має кільцеву систему теплових мереж. Володимир Александров зазначив: це дає змогу проводити гідравлічні випробування не по всьому місту одночасно, тобто доки на одній частині кільця проводять роботи, інша – з гарячою водою. Утім, цьогоріч гідравлічні випробування матимуть більшу кількість етапів.
Володимир Александров, заступник міського голови м. Черкаси: «Ми провели деякі роботи з модернізації системи мереж припортового району. Це нам дозволило проводити гідравлічні випробування по мікрорайонах».
Що менша територія, на якій проводитимуть випробування, то менший обсяг аварійних робіт. Це – неабияка перевага для тепловиків.
Володимир Александров, заступник міського голови м. Черкаси: «Коли ми проводимо гідравлічні випробування на невеликій частині мереж, то і кількість поривів менша. До того ж ми їх можемо швидше ліквідовувати і подавати в оселі гарячу воду».
У 2010 гідравлічні випробування проведуть із нововведеннями, повідомив Володимир Аркадійович. З 10 травня упродовж тижня слабкі

ланки теплових мереж визначатимуть новим способом: вода від ТЕЦ подаватиметься зі спеціальною фарбою зеленого кольору. У разі нещільності бойлерів у мешканців будинків із гарячого крана йтиме зафарбована вода. Про це слід негайно повідомляти за номером 1505 до оперативної служби МВК. Виявлені дірки відразу лататимуть.
Після цього розпочнуться гідравлічні випробування. Графік їхнього проведення ще не складений, але вже сьогодні відомо: випробування розпочнуть 17 травня з Митниці, потім рухатимуться до вулиць Паризької Комуни, Сєдова, від Різдвяної до Благовісної. Завершальний етап робіт вже на початку липня проведуть на проспекті Хіміків, у районі «Д», ПЗР та вулиці Смілянській. Володимир Александров пообіцяв: цього сезону мешканці матимуть менше незручностей з відключенням гарячої води.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net