Шпигун, який “мить вічності впіймав на полотні…”

У нього особливе місце в українському малярстві. У його творах -неперевершена професійна майстерність та переплетіння художніх шкіл і течій. Як результат – яскраві полотна, власний стиль. Уперше в Черкасах виставка картин народного художника України, майстра пейзажного живопису Миколи Глущенка.

Ірина Гришко, кореспондент: « Через загрозу епідемії відвідувачів на відкриття виставки не запрошували. Утім, 30 робіт геніального київського художника Миколи Глущенка чекатимуть на шанувальників до нового року».
Виставка картин митця, надана Національним художнім музеєм, у місті проходить вперше. Полотна художника охоплюють сорокарічний період творчості. Переважно – це мальовничі пейзажі, з натуральною колірною гамою та природним освітленням. Жанр пейзажного живопису автор вважав найбільш незаангажованим, з можливістю зберегти незалежність та свіжість сприйняття. «Прозоро-цнотлива, ніжно-ласкава, фантастично примхлива, безмежно розлога» – такою бачив природу Микола Глущенко.
Ніна Клименко, заступник директора Обласного художнього музею: «Настільки він професійний, яскравий, його роботи важко сплутати з іншими, у нього своя манера письма».
Техніка, яку використовував Микола Глущенко, і нині підвладна не кожному митцю. Саме тому його роботи – непідвладні часу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net