Шоу собак на будь-який смак!

Без штанів мало не залишився «грабіжник», який вирішив образити господаря німецької вівчарки на ім’я Рембо. Десятирічний чемпіон України продемонстрував під час показових виступів свою мертву хватку і зупинив порушника. Не менше відданості, сили, краси та талантів продемонстрували на показовій виставці й інші 200 братів наших менших з різних міст України. Понад 30 цікавих, а в окремих випадках навіть рідкісних порід, з’їхалися до Черкас. Тут талановиті чотирилапі дефілювали в модному одязі, виконували команди та всіляко розважали публіку.

До початку урочистого параду його учасники помітно нервуються. Господарі одягають на своїх найкращих друзів дорогі нашийники та знову і знову вичісують і без того блискучу шерсть. Зовнішньому вигляду своїх улюбленців учасники виставки традиційно приділяють більше уваги, ніж власному. Адже на таких заходах, як-то кажуть, вище коліна – ніхто не дивиться. Хоча не помітити ось цього німецького дога, який на задніх лапах вищий навіть за господаря, дуже важко. Він тут – найбільший. А головне – найтитулованіший. Змій – чемпіон Європи із купою вмінь та талантів.
Інна Чеканова, господар німецького дога: «Пес очень большой, очень красивый, очень воспитаний, дрессированный, у него сданы программы – «Караульная служба», «Собака в городе», «Общий курс дрессировки» и «Защитно-караульная служба».

А от Я-я – найменша з присутніх собак. Поруч із слоноподібним Змієм вона – справжня Моська. Утім, це не заважає їй відчувати себе справжнім гігантом та повноправною господинею у житті господарів та оточуючих.
Захистити свого господаря тут готові усі присутні дві сотні собак. Навіть ціною власного життя. І це для господаря – найвища нагорода.
А ось цей пес ніколи не гавкає. Навіть при нападі. Він лякає ворогів своїми майже прозорими очима та схожістю із вовками. Фенікс – один із десятки «аляскінських маламутів» в Україні. Він молодий, слухняний, але має один вагомий мінус.
Олена, власниця аляскінського маламута: «У них немає господаря, у них є або друг, або вище їх – вожак зграї. Усі фільми, що ви дивитесь про вовків, – це маламути, вони більше всього схожі на вовків».
Ще один ексклюзив на виставці – угорський кувас на ім’я Бастилія. Вона – єдиний у Черкасах пес такої рідкісної та давньої породи, якій сьогодні вже більше тисячі років. Мати такого собаку раніше могли лише заможні угорські вельможі. Плюси цього пса – рідкісний розум та безмежна любов до людини.
Ігор, власник угорського куваса: «Якщо він не охороні, то для людини – ідеальний друг, партнер, в Європі не зареєстровано жодного нападу цієї породи».
Побачити таких рідкісних та талановитих собак нині можна лише на спеціалізованих виставках. Судді впевнені: Черкаси вже скоро можуть стати повноправною столицею не лише всеукраїнських, а й міжнародних виставок.
Талант кожного чотирилапого з понад 30 представлених порід судді оцінили. Утім, найбільше уваги, найважчий мішок із кормом та перше місце у підсумку дістався гості з Києва – московській сторожовій. Друге та третє місця – у черкаських фокс-тер’єра та німецької вівчарки Дюни.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут