Шоу екстриму та фантазії!

Дівчина-каучук, вогняний дракон, жонглер булавами, дівчина-ласо, ілюзіоністи та клоуни – усі вони нещодавно дивували маленьких черкащан своїми викрутасами. На території торговельно-розважального центру півтори години відбувалися всілякі дива. Факіри ковтали вогонь та ходили по битому склу, акробати – крутили десятки обручів та булав. Як диво-людям вдається підкорювати природне почуття страху та болю – дізнавалася Євгенія Гнєушева.

Зігнутися удвічі для цієї дівчини – це реальність. Вона виробляє дивні викрутаси із усмішкою та без будь-яких зусиль. А ось цей кумедний офіціант може ходити задом наперед, причому не з пустими руками.
Віктор Хоменко – артист оригінального жанру вже 18 років. Він усе вміє – і по битому склу ходити, і вогонь ковтати, а головне – і у житті смішити.
Віктор Хоменко, артист оригінального жанру: «Допустимо, я під час виконання номера відключаюся, я вже – не я. Техніку безпеки я не порушую. Хоча трапляються ситуації. От сьогодні я порізався, то сам спочатку не помітив».
Маленька Еда із старанністю повторює вправи, які демонструє старша колега по сцені. Дівчинка – із відомої циркової родини, яка радує глядачів ще з 18-го року минулого сторіччя. Маленька артистка запевняє: акробатичним номерам за бажання можна навчитися.
Еда, артистка цирку: «Спочатку треба навчитися крутити обручі, потім вже трюки робити».
У цьому фентезі-шоу виступає вся й родина Еди – батько, мама та

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net