Щасливі канікули

Літо – пора канікул, пора відпочинку для школярів. Чимало батьків вирішили оздоровити дітей у таборах, розташованих на території області. Такий відпочинок сприяє не лише оздоровленню, а й цікавому проведенню часу, ознайомленню з історією краю. Днями в таборі «Чапаєвець» відкрили нову зміну. Хоча 2 роки тому на місці була руїна. Нові інвестори дали табору друге життя. Нові умови побуту та особливості харчування, а також програму бачили журналісти ВІККА-НОВИН.
Так дисципліновано діти збираються на першу урочисту лінійку відкриття зміни. Близько сотні хлопців і дівчат уже поділились на загони й склали свої речівки.
Сумувати дітям точно не буде коли. Вожаті та вихователі мають цікаві сценарії проведення конкурсів, вікторин і свят.
Галина Гнатенко, старший вихователь дитячого оздоровчого табору «Чапаєвець»: «Затверджена план-сітка на 21 день, будемо проводити дні веснянок, бантиків, Нептуна і т. д., козацькі розваги, «Міс і містер чапаєвець».
Окрім культурного дозвілля, діти мають усі умови для загартування. Табір розташований в сосновому бору на березі річки. У дітей є свій пляж. А поряд із корпусами – великий майданчик із новенькими гойдалками та каруселями.
Між загартуванням і прогулянками – здоровий сон у комфортних кімнатах. Спальний корпус обладнаний сучасними меблями, на поверсі є душові кабіни. А у крані – гаряча вода. У таборі діє медпункт, де кваліфікований персонал надасть потрібну допомогу.

Піклуються тут і про здорове харчування. Кухарі готують домашні страви. 5 разів на день діти отримують чималу порцію вітамінів, смакуючи свіжими фруктами та овочами.
Два роки тому про цей табір говорили зовсім інше. На місці комфортабельних корпусів, стояли занедбані приміщення. Нові власники вклали більше півтора мільйона гривень на реконструкцію.

Василь Плетінь, генеральний директор ВАТ «Черкасибудматеріали», власник табору: «Діти – це майбутнє, як би там не говорили. Ми повинні підготувати краще майбутнє».

У цих дітей попереду ще 20 днів розваг і відпочинку. За зміну вони стають ближчими до природи, вчаться розуміти однолітків, а головне – живуть своїм дитячим життям, де море розваг і веселощів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут