Сезон депресії

Проблема № 1 у суспільстві, хвороба століття, причина самогубств. Це про депресію. У світі від цієї недуги страждають 70% людей. На часі її сезонне загострення. Осінь додає роботи і черкаським психіатрам: щороку кількість пацієнтів з депресією цієї пори року збільшується приблизно на 30%. Лікарі переконані: тест на депресію варто проходити навіть тим, хто має гіпертонію чи виразку шлунка: хвороба підступна, багатолика і небезпечна. Утім, сьогодні думка про те, що її необхідно лікувати, застаріла. Позитивна психотерапія пропонує інший метод. Більше знає Ірина Гришко.

Сіре небо, туман, дощі. Тривога, слабкість, погане самопочуття, сон і настрій. Агресія і роздратування. Осінь і депресія завжди поруч.
Психічні розлади усе частіше уражують людство. Депресія може бути одноразовою або перейти у хронічну форму і тривати протягом усього життя. Наталія точно не знає, чи страждає на депресію. Вона – життєрадісна і активна. Утім, восени її настрій різко погіршується.
Наталія, офісний працівник: «Восени мені не вистачає комфорту, не вистачає тепла».
Головний лікар обласного психоневрологічного диспансеру розповідає: восени пацієнтів з депресією більшає відсотків на 30%. І це лише офіційна статистика. Лікарів непокоїть, що ще чимало людей депресують без допомоги. На думку Костянтина Гаркавого, депресію, як і будь-яке інше захворювання, необхідно лікувати. Візит до психотерапевта і прийом антидепресантів – це адекватна світова практика. Утім, черкасці до фахівців закладу не поспішають.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net