Сердечні справи

-

- Advertisment -

Ізнагоди п’ятої річниці створення обласного кардіоцентру в Черкасах відбулася наукова конференція. Питання діагностики та лікування серцево-судинних захворювань учасники обговорили разом із представниками Міністерства охорони здоров’я та провідними столичними фахівцями. Перш ніж розпочати наукову роботу, гості відвідали сам центр. Вражені оснащенням, рівнем кваліфікації кардіологів та умовами перебування в центрі, вони назвали заклад унікальними. Деталі зустрічі – у сюжеті далі.

Відомих спеціалістів із Києва на подвір’ї нової будівлі кардіоцентру зустрічає головний лікар Світлана Журба. Гостинно запрошує гостей оглянути заклад. У новому приміщенні працюють лише 4 місяці, як комплексна кардіологічна служба – з травня 2004 року.
Світлана Журба, головний лікар ЧОКЦ: «За рік проходить лікування тут 4 тисячі хворих, амбулаторно – 25 тисяч жителів із різних куточків країни».
Нове приміщення кардіоцентру може прийняти більше сотні хворих. На лікування до Черкас їдуть і з інших областей. Сучасні методи лікування, які центр пропонує своїм пацієнтам, вражають навіть столичних лікарів. Черкаський центр має електрофізіологічну лабораторію, ангіографічний комплексі дистанційно-консультативну

систему «Телекард», яка передає електрокардіограми з районів до центру. Серед можливостей черкаських кардіохірургів – проведення операцій на відкритому серці, коронаровентрикуло- і аортографій, стентувань і ангіопластики коронарних артерій. Останнім часом збільшуються обсяги тромболітичної терапії в перші години інфаркту міокарду.
Олена Мітченко, проф. ННЦ «Інститут кардіології ім. М. Стражеска» АМН України: «Тут, як ні в якому іншому закладі, зібрана вся кардіологдопомога воєдино, навіть в Києві вони існують окремо».
Геннадій Книшов, академік НАН і АМН України, дир. НІ серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова: «Я должен официально заявить, что черкасщанкам повезло с центром».
Єдиний недолікпровідного лікування людей із серцево-судинними патологіями – висока ціна.
Геннадій Книшов, академік НАН і АМН України, дир. НІ серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова: «Цих пацієнтів не можуть лікувати безкоштовно, кардіологія – найдорожча галузь медицини в усьому світі».
Утім, у черкаському центрівитратними матеріалами під час лікування пацієнти забезпечені майже стовідсотково.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Гід із покупки чохла для iPhone 15 Pro Max: як не переплатити?

Смартфон iPhone 15 Pro Max — це не просто комунікаційний пристрій, а справжній витвір сучасних технологій, який потребує надійного...

У Смілі сталася ДТП біля кладовища

Сьогодні вранці на вулиці Сунківська у місті Сміла сталася аварія. Поліцейські встановили особу водія та склали адмінпротоколи за порушення...

Цікаве:

Гід із покупки чохла для iPhone 15 Pro Max: як не переплатити?

Смартфон iPhone 15 Pro Max — це не просто...

Полична чи підлогова: яку акустичну систему вибрати для домашнього користування

Прослуховування музики та перегляд фільмів вдома — заняття приємні,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x