Секрети екстремального водіння

Контраварійне водіння як метод виховання адекватних водіїв використовують віднедавна у Черкасах. Єдиний міський інструктор з такого виду водіння впевнений: в умовах негоди та штрафів, що підвищуються, зростання швидкостей і кількості машин на дорогах, уміння водія уникати аварійних ситуацій усе більш у ціні. Андрій Яроменко вчить водіїв відчувати габарити машини, швидко орієнтуватися в дорожній ситуації, особливо на слизькому покритті, не замислюючись реагувати на небезпеку, а головне – бути на «ти» із власним авто. Не намагайтеся повторити те, що ви побачите далі, без спеціальної підготовки.

Викрутаси на дорозі – це не робота, а хобі єдиного у Черкасах інструктора з контраварійного водіння. Чоловік полюбляє швидкісну екстремальну їзду. Щоправда, лише під час відпочинку та тренувань. На дорозі ж він – сама обачність. Усім іншим водіям сідати за кермо він теж радить лише після вивчення основ безпеки. Перше правило – правильна посадка та пристебнутий пасок безпеки.
Андрій Яроменко, інструктор контраварійної підготовки: «Його вигадали недурні люди. Не дарма кажуть, що паски безпеки написані кров’ю. Основою є також розташування рук на кермі – як на циферблаті, відповідно цифри 10 і 2 години або 9 і 3».
Усі водії в Україні – вправні «шумахери». Андрій сміється: це лише в теорії. А от на практиці власники чотириколісних часто не в змозі навіть зорієнтуватися під час небезпечної ситуації. Андрій – єдиний у місті, хто

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут