«Савік Шустер студія» шукає лідерів у Черкасах

«Савік Шустер студія» шукає лідерів у Черкасах. Марафон всеукраїнських пошуків активних і креативних, а головне – небайдужих людей, які хочуть змінити світ довкола, сягнув Черкащини. В обласному центрі команда Шустера протягом трьох днів відбирала достойних для участі у реаліті-шоу «Стань лідером». Старт якого заплановано на новий телесезон. Більше про проект і черкаський кастинг знає Ольга Скорик.

Шукачі яскравих та ініціативних особистостей із команди Савіка Шустера 25 тижнів їздять Україною, аби відібрати найкращих для участі у новому телепроекті «Стань лідером». Це політичне реаліті-шоу, аналогів якому світ ще не бачив, – запевняють організатори. Ідейний натхненник і головний редактор «Савік Шустер студії» Дарка Чепак привідкриває завісу таємниці.
Дарка Чепак, головний редактор «Савік Шустер студія»: «Це реаліті-шоу. Триватиме 4 місяці. Відбуватиметься в місті N. Воно маленьке і потребує змін. І нам треба буде їх робити».
Саме для вирішення проблем поки що невідомого міста неподалік Києва організатори проекту планують поселити там відібраних лідерів під цілодобовий приціл відеокамер. У такому реаліті-шоу організатори прагнуть створити нове покоління дієвих політиків. Утім, охочих до участі черкасців на початку кастингу виявилося не так багато. Із них психологи-практики обрали близько шістдесяти. Сформувавши дев’ять команд, лідери взялися за розробку власних соціальних проектів. Найактивніші

у той же день почали їх втілювати. Команда Олени Надточій хоче допомогти дитячій лікарні.
Олена Надточій, учасниця кастингу «Стань лідером»: «Мы решили не говорить, как плохо в этой больнице. Мы решили помочь и сделали это. У нас была долгая ночь, собрали спонсоров, которые помогут реализовать нам проект. Нам уже согласились оплатить окна. Наша фирма собирает деньги на ткань для постельного белья детям».
Лідери на чолі з Анною Харченко шукали варіанти для проекту «Соціальне таксі людям у візках».
Анна Харченко, учасниця кастингу «Стань лідером»: «Я вже дотелефонувалась до директора однієї з найбільшої служби таксі в нашому місті, який дав принципову згоду надавати знижки на проїзд людям на візках. Знижка склала 50%, решту ми будемо домовлятися із владою».
За традицією кастингу, подивитися на презентацію проектів та черкаських лідерів мав особисто Савік Шустер, утім, завадили справи.
Савік Шустер, продюсер проекту: «Спасибо, Вам, большое за то, что решили принять участье в нашем проекте. Он для нас очень важен. Я, к сожалению, из-за того что происходит в Киеве с перманентным политическим кризисом, не смог приехать к Вам, хотя очень хотел. Я обязательно в будущем приеду в ваш город и с вами встречусь».
До всеукраїнського півфіналу шляхом голосування з Черкас відібрали чотирьох лідерів. Це Анна Харченко – проект «Соціальне таксі для людей у візках», Олена Надточій – «Вітрила надії» для дитячої лікарні, Ксенія Марченко – «Назад у майбутнє» (організація дозвілля пенсіонерів) та Надія Шпитько – «Народний контроль влади». Проте у підсумку до реаліті-шоу «Стань лідером» з Черкас потрапить лише один. Хто з черкасців побореться за стипендію та можливість навчатися у будь-якому навчальному закладі світу – стане відомо вже наприкінці червня.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net