Сайт + журнал

Віртуальне стає реальним. Сьогодні студентам Черкаського національного університету презентували журнал «ЛітАкцент». Він покликаний бути провідником у світі сучасного письменства. Видання є друкованою версією інтернет-ресурсу «ЛітАкцент». Його засновники переконані: столичний сайт допоможе допитливим книголюбам почерпнути цікаву та об’єктивну інформацію про новинки вітчизняної та зарубіжної сучасної літератури. Що ще пропонує читачам новий журнал – у наступному сюжеті.

Головний редактор презентованого журналу привіз до Черкас вже третє видання. Кожен такий номер виходить раз на півроку і містить найцікавішу інформацію з однойменного сайту. На ньому ж – найбільше уваги засновники приділяють помітним постатям і творам, хоча не оминають й «каламуть» літературного потоку. За два роки існування сайт привернув до себе увагу сучасників, щодня його відвідують сімсот читачів.
Володимир Панченко, літературний редактор журналу «ЛітАкцент»: «Нас цікавить вся світова література і ми по можливості так її і представляємо в книжкових версіях».
Крім статей фахівців, видання пропонує читачам та письменникам-початківцям активно долучатися до процесу обговорення та дискусій тем, творів, авторів. Адже «Акцент» – це вибір, оригінальне міркування, привертання уваги, аж ніяк не претензія на остаточні оцінки. Об’єктивність – одне з гасел «ЛітАкценту».

Володимир Панченко, літературний редактор журналу «ЛітАкцент»: «Ми розраховуємо на навчальну прагматику, філологів, обдумування курсових робіт, щоб світ літератури був ближчим до студентів, ми розраховуємо на аудиторію справжніх «людей розумних».
Серед співавторів – аспірантка кафедри української літератури та компаративістики Олена. Вона щиро радіє появі журналу.
Олена Веретільник, аспірантка, ЧНУ: «Це актуальний сайт, друкований його варіант доречний, оскільки ще у багатьох немає доступу до інтернету, а ще – на сайті об’єктивна інформація».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net