Рятувати поки не пізно

П’ятдесят один відсоток українців вважає, що нинішній стан суспільної моралі загрожує національній безпеці України. Таку заяву, перебуваючи у Черкасах, зробив голова Національної експертної комісії Василь Костецький. Як поліпшуватимуть моральну ситуацію в Україні, і, зокрема, в нашому регіоні, знає Ольга Скорик.

Це найбільш безневинні кадри з картини жахів «Хостел-2». Його показ в Україні свого часу заборонила Національна експертна комісія з питань суспільної моралі.
Василь Костецький, голова Національної комісії з питань суспільної моралі: «Фільм «Хостел-2», який ми заборонили, мав дозвіл – прокатне посвідчення Дежкомкіно. Що це за прокатна комісія? Хто до не належить, що вона така ліберальна? А ми цей фільм заборонили.

Бо там демонструються речі, які не можна дивитися: як з живої жінки вирізають плід косою».
Принципом червоних прапорців експерти моралі борються з пропагандою культу насилля і жорстокості. А також із сіянням релігійної чи національної ворожнечі, фашизму та неофашизму, з поширенням порнографії. Утім, в поле зору діяльності комісії потрапляє тільки продукція.
Василь Костецький, голова Національної комісії з питань суспільної моралі: «Продукція ЗМІ (телебачення, радіо, друковані ЗІМ), продукція зовнішньої реклами, видовищні заходи еротичного характеру, тобто діяльність нічних клубів або вистави».

Регіональні представництва Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі вже створили в 14 областях. Незабаром така громадська колегія з’явиться і в Черкасах. До її складу увійдуть представники інтелігенції.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net