Розшукується мільйонер! Виграв 3 мільйони 300 тисяч гривень

Ще один українець став мільйонером, завдяки виграшу в лотерею. Зірвати омріяний джек-пот у три мільйони гривень та «Крутий підйом» у 300 тисяч гривень пощастило жителю Черкас. Він став чотирнадцятим цьогорічним мільйонером «Лото-Забави».

Історія «Лото-Забави» розпочалася 10 років тому. За цей час «Забава» посіла провідну позицію в рейтингах лотерей України, її можна вважати народною «кузнею» мільйонерів. Розіграші «Забави» подарували країні 63-х мільйонерів. Українці, зокрема черкащани, залюбки випробовують удачу.
Валентина, продавець: «Найбільше купують пенсіонери, але і молодь цікавиться. В цьому році у нас виграло двоє людей по 25 тисяч гривень».
Минулої неділі фортуна усміхнулася ще одному жителю міста чи регіону.
Сергій, керівник Черкаського регіонального представництва ТОВ «МСЛ»: «Сьогодні відомо, що білет придбали на торгові точці «Преса» поблизу Будинку торгівлі. Наразі мільйонер ще не зателефонував, тож прохання усім перевірити свої білети».
Розшукуваний мільйонер став вже 14-м цього року. Саме завдяки цьому ювілейний для «Забави» 2009 рік подолав рекорд за чисельністю мільйонерів 2007 року.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net