Розплата за доброту: випили і вбили

Два мобільні телефони та кілька тисяч гривень – саме у стільки оцінили життя дідуся жорстокі вбивці. На Смілянщині двоє заробітчан вбили літнього чоловіка. Двоє поціновувачів оковитої, які познайомилися на заробітках у Одесі, після закінчення роботи на будівництві вирушили у пошуках кращої долі на Черкащину. Почувши, що місцевий дід збирає гроші на автівку, чоловіки вирішили його пограбувати. Натомість , добре хильнувши оковитої, чоловіки задушили дідуся. На ранок наступного дня вбивці вже були у Смілянському ізоляторі тимчасового тримання.

Повірити у те, що їхнього сусіду вбили, односельчани і досі не можуть. Вони згадують – дідусь завжди вирізнявся добрим характером.
Місцева мешканка, Катерина Іванівна: «Він собі трудився, були у нього курі, коти, горіхами він займався, скупляв коли, тобто вів нормальний образ життя, горілки останні 10 років взагалі не пив».
Ця ж доброта дідуся і згубила. Сусідка згадує – старенький часто позичав кошти знайомим. Про існування запасів дізналися і кілька заробітчан, які приїхали на Смілянщину у пошуках кращої долі. Хильнувши оковитої, чоловіки вирушили до дідуся у гості.
Затриманий: «Півлітра водки взяли, пішли до старого, випили, потім ще пива, в голову стукнуло, п’яними були, чув, що дід машину збирається купувати, я подумав: уб’ю його і заберу деньги…».
Так, у п’яному дурмані, і виник ганебний план наживи, ціною якого стало людське життя.

Затриманий: «Ми вже мали прощатися, я тут діда і вдарив, дід упав, вдарився, я до діда – дід мовчить, зайшов в комнату, а там зарядне чи що, я і затянув йому руки…»
Затриманий: «Тоді знайшов в шкафу веревку – надів нашию і задушив».
Андрій Цимбал, перший заступник начальника Смілянського МВ УМВС України: «Смерть наступила від механічного удушення, тобто асфіксії та ножових поранень в область руки та передпліччя».

Наступного ранку, коли селом покотилася чутка про вбивство, чоловіки спокійно похмелялись. Та приховати скоєне їм не вдалося. Докази, залишені на місці скоєння злочину, вивели працівників міліції на вбивць.
Юрій Торкайло, начальник Смілянського МВ УМВС України: «Завдяки оперативним діям по гарячим слідам даний злочин через вісім годин був розкритий. Вживалися заходи по розкриттю даного злочину завдяки кінологічній службі та піротехнічній службі».
Проти чоловіків порушено кримінальну справу за статтею 115 частині 2 Кримінального кодексу України, яка передбачає довічне ув’язнення. Остаточну крапку в цій кривавій справі поставить суд.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net