Роботи побільшало

0

Роботи побільшало, розмір зарплати – ні. Лише кожна 25-та вакансія в першому півріччі 2011 року від центру зайнятості мала розмір заробітної плати, вищий за середній показник по області. А він у червні цього року склав 2287 гривень. Ще у третини запропонованих вакансій заробітна плата не перевищувала мінімальну. Серед приємних новин – більшає робочих місць і меншає звільнень. Найбільш запиатні – висококваліфіковані працівники, які володіють новими технологіями, мають суміжні професії. Традиційно популярні робітничі, зокрема будівельні спеціальності.

Полювання роботодавців на висококваліфікованих працівників Черкащини триває. У попиті традиційно електромонтери, слюсарі, токарі, фрезерувальники, машиністи та трактористи. Всього за перше півріччя 2011-го обласна служба зайнятості працевлаштувала більше 20 тисяч громадян. А це на 15% більше, ніж минулого року, пишаються керівники обласного центру занятості. Середній конкурс на 1 робоче місце – 2 особи.
Володимир Вовченко, директор Черкаського обласного центру зайнятості: «Залишається високим попит на висококваліфікованих працівників, які володіють сучасними технологіями, мають суміжні або споріднені професії».
Запитані й висококваліфіковані бухгалтери та економісти. А от похвалитися такою ж високою зарплатнею область не може. Лише кожна 25-та вакансія в першому півріччі 2011 року, яку пропонував черкащанам центр зайнятості, мала розмір заробітної плати, вищий за середній показник по області. А він у червні цього року склав 2287 гривень. Ще у третини запропонованих вакансій заробітна плата не перевищувала мінімальну. В обласному центрі зайнятості всім роботодавцям радять попіклуватися про покращення фінансового стану своїх працівників.

Володимир Вовченко, директор Черкаського обласного центру зайнятості: «У зв’язку з погіршенням демографічної ситуації обсяги запропонованої роботи будуть зменшуватися кожного року. Тому необхідно берегти кадровий потенціал, створити умови для розвитку колективу».
За перше півріччя 291 особа також отримала одноразову виплату допомоги з безробіття та відкрила власну справу.
Володимир Вовченко, директор Черкаського обласного центру зайнятості: «Більшість безробітних відкрила власну справу у сфері торгівлі, ремонту побутової техніки, кожен 10-ий – у сфері сільського господарства».
Не забули 2011-го в обласному центрі зайнятості і про боротьбу з тіньовою економікою. З початку року здійснено 3 тисячі перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, виявлено 1100 фактів праці робітників без укладання трудових угод. Працю 900 черкащан легалізували.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version